Biblie

„Jak uzyskać Zbawienie”

30 maja 2015
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
Jasny i przejrzysty wykład Henryka omawiający SEDNO Ewangelii naszego Zbawiciela Chrystusa.

Oczywiście zgadzam się w 100% z przesłaniem ponieważ Henryk również uważa, że do Zbawienia wystarczy wypełniać TYLKO 2 przykazania, które zostawił nam Chrystus: miłowanie Boga i bliźniego.

Tyle i AŻ tyle.

Napisałem to bo może się wydawać, że Henryk mówi o Sabacie jako warunku do Zbawienia. Więc nie jest to tak i mówi o tym, że to indywidualna każdego sprawa. Ja dosadniej mówię, że NAS NIE obowiązuje tamto Przymierze, pomimo czy jesteśmy jako Słowianie Narodem Wybranym – ewidentnie Bóg mówi, że jest ZŁAMANE a więc nie obowiązuje :) Dla mnie to jasne i opieram Zbawienie tylko na 2 przykazaniach co dał nam Zbawiciel – i to również jest „PUENTĄ” Henryka, którego gorąco pozdrawiam!
[autor: Henryk Kubik , www.zbawienie.com , www.proroctwa.com ]

Zapraszam do wysłuchania:

1 Comment. Leave new

niedoskonały
1 czerwca 2015 08:57

Tak. To świetny wykład.
Znakomicie oddaje wiedzę i doświadczenie Henryka w szukaniu prawdy.
Dzięki takim ludziom jak Henryk czy Ty Rafale można mieć dostęp do tej uniwersalnej prawdy, która – niestety – jest zakryta przed wieloma ludźmi.
Ludzie są od wielu lat oszukiwani w temacie zbawienia więc dla niektórych taki wykład podziała jak kubeł zimnej wody ale niestety aby dopuścić do siebie taką prawdę trzeba wierzyć.
Z własnego doświadczenia wiem, że od większości ludzi – zwłaszcza tych mocno zindoktrynowanych – wszystko się odbija jak od ściany i wywołuje to odwrotny skutek od zamierzonego.
Ludzie uwierzą w każdą bzdurę nadawaną w TV, natomiast sferę duchową ograniczają do „życia” w społeczności kościoła „bo tak wypada” i poza tym tradycja itp bzdury.
Ktoś kto wyłamuje się ze schematu „normalności” staje się nikim – obiektem drwin i pomówień przez co miłowanie bliźniego jest mocno utrudnione.
Wiedza niektórych ludzi jest bardzo mocno ograniczona i mogę podać pewien przykład.
Pewnego razu tłumaczyłem jednemu znajomemu temat królowej niebios.
Jeden chłopak stojący nieopodal nie bardzo wiedział o czym mówię ale gdy usłyszał słowo „Jezus” zareagował błyskawicznie: „a Jezus miał żonę”.
Widząc moją zdumioną minę dodał: „tak było w Kodzie Leonarda da Vinci”
Nic nie odpowiedziałem – zamurowało mnie.
Jeżeli wiedza na temat zbawienia czy Jezusa jest zdobywana w produkcjach HELLywood to takie witryny jak Twoja, Henryka czy innych są bardzo potrzebne.

Nie ustawajcie w swojej pracy na rzecz Pana

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud