Biblie

Joanna Krupa ” TOP naśladowczyni” Chrystusa

13 sierpnia 2015
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
jk 1

 

Ta oto Pani jakże znana całemu światu przyjęła kilka dni temu chrzest w rzece Jordan jako odnowienie chrztu i wiary w Chrystusa.

W linku poniżej możecie oglądnąć relację z tego wydarzenia:

CHRZEST JOANNY KRUPY – VIDEO

Każdy niemal z Czytelników będzie zdawał sobie sprawę z tego, że propagowanie osób ze świecznika w takich sytuacjach ma na celu szerzenie wiary w uniwersalnego boga.

Pani Joanna świadczy:

„Ja bardzo wierzę w Boga. Najważniejsze dla mnie jest właśnie to, by być dobrym człowiekiem

Ten slogan jakże jest propagowany przez światowe religie – wliczając w nie przede wszystkim NEW AGE.

„Jezus był niesamowitą inspiracją dla tylu osób i zrobił tyle niesamowitych rzeczy. Dlatego jako dorosła osoba chciałam wziąć chrzest tam, gdzie i on brał – podkreślała. Przyznała jednocześnie, iż wierzy, że to doznanie sprawi, że będzie lepszym człowiekiem.”

Spójrzmy więc jakie owoce Pani Joanna wydaje poprzez ów inspirację:

krupa 2

krupa 4
krupa 3

Czyż nie „piękne” te owoce inspiracji jej boga…?

Można by było wklejać setki takich zdjęć lecz z racji iż nie jest to erotyczny blog – zdecydowaliśmy się zamieścić tylko albo trzy.

Spójrzmy teraz co mama Joanny mówi do zainspirowanej córki katolickim bogiem:

„Jestem dumna Asiu, że wybrałaś świadomie drogę, o której marzyłam, żebyś nią szła. Bo tutaj to życie na Ziemi jest takie kruche i kiedyś się kończy i ludzie nie myślą o tym, co będzie potem. Życzyłabym każdej marce i ojcu mieć taka córkę jak ty”

Mamy nadzieję, że matki POLKI nie przyjmują takich życzeń mimo wszystko, ponieważ mielibyśmy w bogobojnej Polsce RAJ nudystek i mężczyzn z wywieszonymi jęzorami i nie tylko…

A przecież o nie taki raj walczymy ze światem ku chwale Chrystusa!

„Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto we Mnie wierzy, będzie także dokonywał tych dzieł, których Ja dokonuję, owszem, i większe od tych uczyni, bo Ja idę do Ojca.” Ew. Jana 14,12

Czy o takie dzieła chodzi naszemu Zbawcy?

Wiemy o tym, że świat szatana promuje (czyt. wykorzystuje) Joannę jako człowieka a takim polskim przykładem jest „Top Model”

topmodell

Ten hit telewizyjny na CAŁYM świecie jak i w Polsce jest ekspresją szatańskich poglądów, których przypieczętowaniem są wszechobecne jego symbole.

Popatrzmy jakim to zdjęciem wygrała finał „top model” uczestniczka, Paulina Papierska:

PP

Żeby było „śmiesznie” jest to zdjęcie ZWYCIĘSKIE w PIERWSZEJ edycji tego show.

Już na „dzień dobry” szatan musiał pokazać KTO steruje tym „przedsięwzięciem”.

Mamy WSZECHWIDZĄCE OKO oraz węża starodawnego czyli szatana.

Jakże idealnie pasujące do przekazu PRAWDY z Księgi Rodzaju ,gdzie szatan uwiódł właśnie kobietę…
Nie ma dwóch zdań, że i zwyciężczynię oraz bohaterkę artykułu – również zwiódł i trzyma wciąż w swoim wężowym, śmiertelnym uścisku.

Zapraszanie Joanny na salony, bankiety bezsprzecznie wskazuje iż świat ją kocha z ODWZAJEMNIENIEM.

A co nam mówi na temat PRAWDZIWYCH naśladowców Chrystusa Słowo Boże a nawet sam Zbawiciel i Nauczyciel:

„Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził.  Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi. Pamiętajcie na słowo, które do was powiedziałem: „Sługa nie jest większy od swego pana”. Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować. Jeżeli moje słowo zachowali, to i wasze będą zachowywać. Ale to wszystko wam będą czynić z powodu mego imienia, bo nie znają Tego, który Mnie posłał.” Ew. Jana 15, 18-21

Artykuł napisałem wspólnie z Andrzejem u którego właśnie jestem i pozdrawiamy Was wszystkich.

Ps. Wczoraj miałem również okazję poznać Basię i spędzić z nią czas na zgłębianiu Słowa Bożego.

Wspaniałe dwa dni!

.

19 Comments. Leave new

Szkoda że świat wciąga w swoje szpony dziewczęta a im wydaje się że wygrały los na loterii i myślą że są piękne Nie zamieniłabym się z tą panią za żadne skarby. One myślą że są w raju a to ułuda

Odpowiedz

Dramat, oczy mnie pieką po tym artykule tragedia

Odpowiedz

Ola , wygląda na to, że ten chrzest wiele daje :)
Swoją drogą to mam nadzieję, że prędzej czy później nasz Zbawiciel pomoże takim osobom zejść na właściwą drogę.
Sława, pieniądze, zepsucie – i jeszcze ktoś sprytnie miesza do tego Boga.
Często myślę o tym , jakie przykre rzeczy widzi nasz Bóg patrząc z góry i myślę, że jest mu przykro. :(
Rafał musi załatwić jakieś maści na oczy w razie czego. :)

Odpowiedz
Rafał Kudrański
14 sierpnia 2015 17:30

Ola super byłoby gdyby artykuł działał tak na wszystkich… :)

Odpowiedz
niedoskonały
15 sierpnia 2015 04:01

Cały ten telewizyjny cyrk sprawia, że ludzie dostają małpiego rozumu.
Jest to jedno z najważniejszych narzędzi szatana w celu siania dezinformacji i odciąganiu ludzi od Boga dając im na wyciągniecie ręki „uniwersalny świat” , w którym nie ma Boga a najważniejszy jest szum wokół siebie i prześciganie się w głupich pomysłach na życie.
Pani Krupa chce dostąpić „świętości” poprzez wielkość co jest całkowitym przeciwieństwem tego co przedstawił nam Pan podczas kazania na górze.
To jest „świętość” medialna i ma tylko jeden cel – zwrócić na siebie uwagę.
To wszystko jest ulotne i może się skończyć w każdej chwili.

Odpowiedz
Andrzej KoDeR76
15 sierpnia 2015 10:25

Jako współautor (z dość małym udziałem, ale jednak) zastanawiam się, o co chodzi panu Henrykowi, wskazując ten artykuł jako jeden z dość niepokojących detali (tego pierwszego też nie rozumiem) Nie rozumiem również robienia afery i poszukiwania wszędzie naokoło miejsc których można się uczepić, zamiast prostej odpowiedzi.

Jeśli ktoś widzi w słowach Chrystusa z Ewangelii  Mateusza 5, 43-48

Tylko opinię Rafała, to wybaczcie, ale właśnie to źle świadczy.

Odpowiedz

O ile zdążyłam zauważyć Andrzeju to pan Henryk dopuścił się oskarżenia naszego Zbawiciela o to, że mówił do uczniów, ale niewystarczająco jednoznacznie. Insynuuje, że nasz Zbawiciel źle przekazał nam swoje nauki lub nawet pominął pewne rzeczy i stąd pan Henryk postanowił sam wymyślać nowe prawa. A przykazania Boga nazwał metaforą.
Szokujące jest dla mnie też to, że pan Henryk podobno czyta Biblię od wielu lat i nie zauważył faktu iż Słowa samego Boga mówią o zerwaniu Starego Przymierza przez Izraelitów i wysłaniu swego Posłańca Chrystusa przez Boga, aby przyniósł NOWE PRAWO, które jest PRZYMIERZEM POKOJU I SPRAWIEDLIWOŚCI i opiera się na DWÓCH PRZYKAZANIACH.
Aktualnie pan Henryk zajmuje się analizowaniem tematów i tego co pisze Rafał, robi to w bardzo perfidny sposób, takie zachowania spotykałam u młodzieży gdy chodziłam do podstawówki.
Może przestał mu wystarczać jegoj własny blog na którym snuje swoje wersje najbliższych wydarzeń i rzekomego porwania, które ma nastąpić niebawem.
Myślę też, że zaczęło mu bardzo przeszkadzać to, że Rafał stoi po stronie Prawdy i obnaża kłamstwa świata.
Ale największym wykroczeniem tego pana jest zaprzeczanie samemu Zbawcy i Nowemu Przymierzu.
Nie wiem kim jest ten człowiek, który sugeruje z naszej strony nienawiść, chociaż nikt tego nie wyraził. Każdy kto stoi za Prawdą stanąłby po stronie, aby jej bronić jeśli ktoś temu zaprzecza.
Przykre jest to, że pan Henryk zachowuje się dokładnie jak guru z Watykanu.
Oni zaprzeczają powtórnemu przyjściu Chrystusa, a HK zaprzecza Prawu Boga, które przyniósł sam Chrystus.
No ale cóż ludzi poznaje się przez całe życie.

Odpowiedz
Andrzej KoDeR76
15 sierpnia 2015 13:13

Tak, Basiu, pan Henryk zdaje się mieć pretensje do stylu mowy naszego Pana i Mistrza Isusa Chrystusa. Gdy przecież wiemy doskonale czemu Pan tak robi.
Cóż Basiu nie tylko Henryk analizuje najdrobniejsze szczegóły, tego co Rafał pisał. Naprawdę ciężko się czegoś przyczepić więc dają przykłady takie jak ten artykuł.

Basiu, kiedyś szanowałem bardzo świadectwo pana Henryka, lecz teraz to jakby nie ten sam człowiek. Zaprzeczanie Nowemu Przymierzu jest i podchodzenie do słów Pana w ten sposób jest nie do przyjęcia. Nowe przymierze jest, i zaprzeczanie jemu nie ma sensu.

Odpowiedz

Andrzejku, chciałam Ci jeszcze powiedzieć, że kto uwierzył naszemu PRAWDZIWEMU, ŻYWEMU CHRYSTUSOWI ten wie na czym polega całkowite oddanie swojego życia w Jego ręce i powierzenia mu wszystkich spraw czyli mówię tu o całkowitym zaufaniu i oddaniu Bogu. Każdy kto tak czuje nie musi się o nic martwić, ponieważ wie, że wszystko zależy od Boga. Na tym polega zaufanie Chrystusowi. A wtedy bardzo proste są Jego przykazania i nie trzeba wymyślać innych jak to świat robi, bo przykazania Chrystusa są wystarczające.
Takie zaufanie do Boga ma Rafał. On wie doskonale, że jest pod opieką Zbawcy. Ale niektórzy nie są w stanie tego zrozumieć.
Pozdrawiam Cię :)

Odpowiedz
Andrzej KoDeR76
15 sierpnia 2015 13:25

Cóż Basiu, może nie jest to łatwe, tak jak nie jest łatwe wybaczanie nieprzyjaciołom swoim i modlenie się za nich. Chyba każdy ma słabe chwile, jesteśmy ludźmi. Ale tak, modliłem się za tych którzy mnie okradli i za tych którzy hmmm może zbyt mocno powiedziane, ale tak, prześladowali mnie. Nadal tak robię i będę robić.
Jeśli chodzi o Słowo Boże to nie ma miejsca w nim na kompromisy, nowo moda jest taka, że „życie to sztuka kompromisów”.
W życiu prawdziwego naśladowcy naszego Mistrza i Pana nie ma zbyt wiele miejsca na kompromisy (Rafale nie śmiej się :-), ja na początku robiłem sobie takie kompromisy, zrozumiałem że to jest złe i trzeba dążyć do pozbycia się ich.
Stąd ta sól, jesteśmy solą tego świata przecież, czy bylibyśmy gdybyśmy wszędzie szli na kompromisy
Też Cię pozdrawiam Basiu

Odpowiedz
niedoskonały
15 sierpnia 2015 18:28

Mam przykrą wiadomość Rafale.
Dzisiaj na forum zostałeś porównany do Pawła :-(
Nie wiem co się dzieje z Henrykiem ale widzę tu wpływ demoniczny w celu skłócenia i podzielenia wszystkich ludzi.
Mi ostatniej nocy w pracy nieźle się oberwało od zastępcy kierownika tylko dlatego że pracowałem przy komputerze. Chcąc zachować zimna krew i uniknąć kłótni zaśmiałem się i okazało się że przez ten śmiech czeka mnie poważna rozmowa z kierownikiem w poniedziałek.
Jakby tego było mało zniszczyłem telefon w którym miałem ostatnie kopie materiałów do artykułów które miałem w planach dla tego bloga. Telefon miał zaledwie trzy miesiące.
Dlaczego to piszę ?
Bo nikt z nas nie jest w pełni odporny na ataki szatana i powinniśmy zaczekać na rozwój

Odpowiedz
Rafał Kudrański
15 sierpnia 2015 18:36

Krzysiek to że porównany zostałem do Pawła to nic…
Gorsza sprawa to ta, że Henryk po raz kolejny zaatakował Słowo Boże naszego Zbawiciela.
Piszę „OŚWIADCZENIE DO HENRYKA” bo nie mogę zostać bierny na to co napisał – nie znieważył mnie tylko samego Chrystusa i Jego PRAWDĘ.
Dziś umieszczę na blogu bo na forum już nie mogę gdyż mnie zablokował BEZPOWROTNIE bo wie, że mocno pojechał i boi się PRAWDY.
PROSZĘ WSZYSTKICH aby nic już nie pisać o tym aż do momentu gdy umieszczę OŚWIADCZENIE.

Odpowiedz
niedoskonały
15 sierpnia 2015 18:33

Nawet przy pisaniu tego komentarza sprzęt mi wariuje.
Zaufajmy Panu. On napewno rozwiąże problemy i nieporozumienia którymi jesteśmy atakowani.

Pozdrawiam wszystkich

Odpowiedz

niedoskonały to dla Ciebie,
” Usta sprawiedliwego głoszą mądrość i język jego mówi to co słuszne. Prawo Jego Boga mieszka w sercu Jego, a kroki jego się nie chwieją. Niezbożny czatuje na sprawiedliwego i usiłuje go zabić. Lecz Pan nie zostawi go w jego ręku, ani potępi gdy będzie sądzony. Miej nadzieję w Panu i strzeż Jego drogi, a On cię wyniesie, abyś posiadł ziemię, z radością ujrzysz zagładę niezbożnych. „

Odpowiedz
niedoskonały
15 sierpnia 2015 22:19

Dziękuję serdecznie.
Podniosły mnie te słowa.

Odpowiedz

wiemy że szatan dzieli,dziś szczególny dzień dla chwały artemidy, diany, astarte …(no wiecie częstochowa, kalwararia zebrzydowska,) bądźmy czujni zawsze a szczególnie we wrześniu bo nasz „papa ” w USA ah i ten HARP i LHC pod Genewą ,módlmy się za nieświadomych ludzi sukcesu….i za nas wszystkich

Odpowiedz

znalazłem takie cuś
„Joanna Krupa jako dziecko wyjechała do USA z rodzicami. Pierwsze pieniądze zarabiała na rozbieranych sesjach zdjęciowych i w filmikach erotycznych dla fetyszystów. Mama Joanny była rozczarowana drogą „kariery”, jaką obrała jej córka. Na szczęście z pomocą przyszedł jej papież.
Moja mama martwiła się moimi nagimi zdjęciami. Pomógł jej Jan Paweł II, kiedy usłyszała od papieża, że wszyscy się nago urodziliśmy. Kiedy zobaczyła, że to nie jest zrobione jak pornografia, to zaczęła na to inaczej patrzeć. Jest dumna.”

Odpowiedz
Andrzej KoDeR76
22 sierpnia 2015 15:31

Adi przykro mi czytać ten komentarz. Ja wiem że Bóg nie byłby ze mnie zadowolony gdybym pozował nago i tak zarabiał.
Co do JP II to nie jest tu uważany za autorytet, on był wilkiem w owczej skórze i nie służył biblijnemu Bogu, ani Biblii lecz Lucyferowi, Tak jak inni papieże, biskupi itd

Odpowiedz
Andrzej KoDeR76
22 sierpnia 2015 19:46

Wybacz Adi źle zrozumiałem.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud