Biblie

…z dedykacją dla szatanisty i MENELA, arcybiskupa Głodzia

23 maja 2015
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
Na wstępie zanim wytłumaczę czemu taka forma tematu, chciałbym przede wszystkim pokazać co dedykuję tytułowemu watykańskiemu MENELOWI. Oto ten utwór:

To, że arcybiskup Sławoj Leszek Głódż jest szatanistą to chyba nie muszę tłumaczyć – wszak jest babilońskim uczonym w Piśmie kościoła katolickiego.
Jeśli macie ku temu wątpliwości to proszę się zaznajomić z moimi artykułami ukazującymi tą OCZYWISTĄ zależność w zestawieniu ze Słowem Bożym.

Ale w temacie użyłem dość mocnego słowa w stosunku do tej „świętości” narodu Polskiego. Bynajmniej wyraz MENEL nie kojarzy się nam pozytywnie. I dokładnie w takim celu go użyłem.

I powiem Wam szczerze, że nie spodziewałem się, że tak IDEALNIE dopasowałem ten wyraz do omawianej „ARCYświętości”!

Spójrzmy jak charakteryzuje MENELa Wikipedia:

menel_glodz1

Po ostatnich doniesieniach w prasie jak najbardziej ARCYszatanista Głódź pasuje do określenia alkoholik, pijak.

„A zastrzeżeń do stylu jego rządów jest co niemiara. Ze szczegółami opisuje je tygodnik „Wprost”. Opowiada o księdzu, który był kapelanem hierarchy. Podczas pijackich biesiad hierarcha wysyłał go w środku nocy do sklepu po ulubioną kiełbasę, kazał polewać gościom i potrafił krzyknąć „Co ty, k…, nawet nalać nie potrafisz!”. A rano Głódź miał go wzywać, żądając „actimelka” i krzycząc: „Bądź moim actimelkiem!”. Inny ksiądz opowiada, jak Głódź potraktował starego, zasłużonego proboszcza podmiejskiej parafii: – Wyzwiska, besztanie. Proboszcz mówił, że nikt go tak nie potraktował przez 50 lat kapłaństwa. Stał i łzy mu leciały – mówi ksiądz.” (źródło Fakt.pl „Księża donoszą papieżowi: Głódź to tyran i alkoholik! NOWE FAKTY” )

W internecie/prasie jest już sporo na ten temat i na końcu artykułu podam inne źródła.
I tak wcale nie potrzebowałbym jakiegoś niesamowitego śledztwa by w to uwierzyć. Wystarczy popatrzyć na twarz tego „uduchowionego” pasterza Polskiego Narodu:

menel_glodz-DOBRE

Artykuł umieściłem również w kategorii „Zdrowie” byśmy mogli zobaczyć co nadmiar alkoholu robi ze skórą. Raczej ten zabieg kosmetyczny polegający na „przeprocentowaniu” krwinek nie służy zdrowiu, nieprawdaż?
Uważam, że na  ARCYszataniście Głodziu możemy dostrzec właśnie ten sam smutny efekt jaki niejednokrotnie widzieliśmy na twarzach „zmęczonych” MENELÓW stojących pod sklepem MONOPOLOWYM. Przynajmniej takie mam odczucie i fachową diagnozę zostawię lekarzom.
Lecz wzór bOGOBOJNOŚCI mego Narodu – arcybiskup Głodź nie stałby przecież z BIEDOTĄ pod monopolowym lecz jako wyższy dostojnik w hierarhii MENELi woli stać w swojej ociekającej bogactwem świątyni, pod tabernakulum gdzie mieszka jego bóg – LUCYFER.

Dlatego chciałbym również pokazać Wam, jak bardzo „trafiłem” jeszcze z tym wyrazem MENEL w stosunku do ARCYpasterza.
Ponieważ on nie tylko pasuje do pijackich „słabości” tego ARCYyszatanisty lecz jeszcze można przypasować IDEALNIE jedną „wikipediową” charakterystykę. A mianowicie o tą mi chodzi:

menel_glodz2

Myślę, że drodzy Czytelnicy powinniśmy w końcu powiedzieć sobie PRAWDĘ. Prawdę, którą przez tego MENELA chciałbym Wam przekazać. A nie tyle przekazać co powiedzieć swoje wnioski:

Powinniśmy kompletnie PRZEMIENIĆ NAZEWNICTWO, którymi zwyrodniały świat nas INDOKTRYNUJE.

Od tego wpisu zacznę od PRZEMIENIENIA znaczenia wyrazu MENEL.

Jak widzicie Wikipedia MENEL’em nazywa człowieka z marginesu społecznego. Ale tak naprawdę kto jest tym marginesem społecznym?
Potocznie mówimy o ludziach, którzy są pijakami, często bezdomni – ludzi którzy „stoczyli” się w większości przez alkohol. Ale czy tak do końca? Czy stali się tym marginesem właśnie przez alkohol? Większość, o których tak „mówimy” to ludzie, którzy nie stoczyli się przez alkohol tylko przez SYSTEM – system szatańsko-polityczny, który służy NISZCZENIU rodzin, NISZCZENIU człowieka. I taka jest prawda. A te watykańskie prostytutki szatana OD WIEKÓW biorą CZYNNY UDZIAŁ w polityce. I kto tego nie widzi jest ŚLEPCEM.
Wszak to papież jest WŁADCĄ tego świata i dlatego WSZYSCY „królowie” ziemscy całują jego sygnet i niejednokrotnie klękają przed nim…
Dlatego Ci biedni ludzie nie są marginesem społecznym tylko są CZĘŚCIĄ NAS – SPOŁECZEŃSTWA.
Natomiast te pasibrzuchy watykańskie są właśnie MARGINESEM SPOŁECZNYM bo jakże oni są ODERWANI OD RZECZYWISTOŚCI  – właśnie od społeczeństw!. Dlatego to oni są marginesem i BASTA!
Pisze tu o MENELACH od „stanowiska” biskupiego do papieskiego ponieważ wiele jest ZWYKŁYCH księży, którzy są WSPANIALI i naprawdę wierzą, że oddają się Bogu – i robią to z miłości i miłosierdzia do drugiego człowieka. Niestety są omamieni/zwiedzeni i stąd nie wiedzą komu służą tak naprawdę… Zrobiło swoje w tym temacie PRANIE MÓZGU przez 6 lat w seminarium. Smutne to i jestem tego świadom dlatego jak wspominam – atakuje ORGANIZACJĘ oraz jej najwyższych dostojników.
Dlatego od teraz będę nazywał biskupa,arcybiskupa, kardynała i papieża – MENELAMI.
I uważam, że już w stopniu biskupim „kandydaci” są wtajemniczani w większy okultyzm i stąd coraz bardziej są zdemonizowani – alkoholizmem i innymi przerażającymi „demonami” jak pedofilia chociażby.
Straszne jest to, że o naszym menelu Głodziu krązą dziesiątkami lat legendy a dopiero teraz dowiadujemy się o tym ZWYRODNIALCU.
Tak samo jak z pedofilią, która jest niczym gangrena w murach systemów watykańskich.
Ile jeszcze Narodzie musicie zobaczyć i usłyszeć by dostrzec, że to są DRAPIEŻNE WILKI W OWCZEJ SKÓRZE a nie pasterze Zbawiciela?????????

„Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi?  Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach.” Ew. Mateusza 7, 15-20

.

«Strzeżcie się uczonych w Piśmie. Z upodobaniem chodzą oni w powłóczystych szatach, lubią pozdrowienia na rynku, pierwsze krzesła w synagogach i zaszczytne miejsca na ucztach. Objadają domy wdów i dla pozoru odprawiają długie modlitwy. Ci tym surowszy dostaną wyrok». Ew. Marka 12,38-40

 

Materiały źródłowe:

„Pijak i prostak, który uwielbia poniżać innych?” natemat.pl

„20 lat milczenia o ekscesach alkoholowych abp.Głodzia” natemat.pl

„Księża donoszą papieżowi: Głódź to tyran i alkoholik!” fakt.pl

„Milczenie po publikacji „Wprost”. Sekretarz arcybiskupa się załamał” wyborcza.pl

1 Comment. Leave new

Proponuję modlitwę za biskupa..

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud