Biblie

WOŚP – katolicki zgniły owoc

12 stycznia 2015
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański

„Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. 18 Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach.” Ew. Mateusza 7,15-20

owsiak swiety

Nie mogę się powstrzymać by skomentować ten COROCZNY FENOMEN w naszej katolickiej Polsce. Chcę zaznaczyć, że ja również swego czasu – lata wstecz sam zbierałem pod kościołem na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. a do niedawna jeszcze sam „jej przygrywałem” – jej wrzucałem.
Nie będę się tu rozpisywał nad ZŁODZIEJSKĄ działalność  Owsiaka bo o tym sporo jest i WKOŃCU coraz więcej się o tym mówi. Zapewne z racji iż coraz więcej wychodzi na jaw jak to faktycznie działa nasza Polska „świętość” -Jerzy Owsiak. Ten sam którego sloganem jest zdanie „Róbta co chceta” nie tak dawno WYRZUCIŁ z konferencji prasowej dziennikarza tylko dlatego, że ŚMIAŁ zapytać czemu „jego świętobliwość” nie wykonała nakazu sądu i nie przedstawiła dokumentacji fundacji, której własnością są tak naprawdę DARCZYŃCY – czyli MY POLACY. Czyli Jerzy, jest ten slogan „Róbta co chceta” czy w końcu nie?! Przecież dziennikarz zrobił „co chceta” i zapytał Ciebie grzecznie gdzie jest w końcu dokumentacja świadcząca jak dysponujesz POLSKIM kapitałem DARCZYŃCÓW. Cóż za HIPOKRYZJA Panie Owsiak!
No ale to nie jest przedmiotem mojego posta bo takich świń przy korycie jest wielu – szczególnie na Wiejskiej.
.
Nie sposób odnieść wrażenie, że w Polsce Owsiak jest niczym „świętość” – nietykalny ZBAWICIEL Polaków a w szczególności tych potrzebujących.
Tym bardziej, że na dobrą sprawę ok 80-90% datków pochodzi z „paktu” z Kościołem Katolickim. Wszak najwięcej „zbierających” apostołów Jurka jest pod kościołami – dlatego ZAWSZE finały WOŚPa organizowane są w niedzilę lub święta. Oczywiście nie mogłoby mieć miejsca zbieranie datków pod kościołami gdyby nie OFICJALNA aprobata Kościoła Katolickiego. I tu chcę przejść do rzeczy.

Kościoła Katolickiego przesłaniem jest „RZEKOMO” Ewangelia Pana Jezusa – ta z Biblii.
Pana Jerzego Owsiaka przesłaniem jest „RÓBTA CO CHCETA”. Chyba każdy to wie i nie trzeba tłumaczyć. Ale czy aby na pewno…
Czy napewno zdajemy sobie sprawę co ten slogan znany w całej Polsce oznacza?
Przecież to istny „BANER REKLAMOWY” Szatana! „Róbta co chceta” oznacza iż rób co chcesz! Nie ma żadnych zachamowań – barier. Przynajmniej w tym sloganie nie ma nawet krzty „barierki”. Okrzyki i promocja tego sloganu – nie tylko przez naczelnej „świętości” Polaków – tylko przez najważniejszych „autorytetów” Polaków -włącznie z Prezydentem! Rodacy czy aż tak OGŁUPIENI jesteście?! Pomyślcie:

Wychodzisz z kościoła, gdzie uważałeś iż oddajesz cześć Bogu i swojemu Zbawcy – Pau Jezusowi. Byłeś w nim po to by „napełnić się” Jego nauką, miłością i aby stać się godny Zbawienia. Być może nawet przyjąłeś Eucharystię i jesteś w stanie „łaski uświęcającej”. Czujesz się dobrze i wychodzisz z kościoła i… wrzucasz do puszki datek – nie ważne ile; ważne że robisz to szczerze. Lecz teraz zatrzymaj się na chwilę teraz. Jesteś przekonany, że dajesz na szczytny cel, dla chorych dzieci. Tu masz tylko CZĘŚCIOWĄ rację bo OCHŁAPY z tego co dałeś idą faktycznie na ten cel… Ale jak wspomniałem nie będę na tym blogu dociekał bo to nie jest temat dla mnie najważniejszy w tym wszystkim – jeśli zechcesz to znajdziesz na ten temat na internecie bo jest tego naprawdę sporo.
Pomijając iż wierzysz, że dajesz na dzieci PROPAGUJESZ tym samym również „RÓBTA CO CHCETA”. Czy chcesz czy nie ZA TWOJE PIENIĄDZE ten SZATANISTA w czerownych okularach PROPAGUJE ten slogan W CAŁEJ POLSCE (przez telewizje, radio, gazety i internet) – za Twoje pieniądze RÓWNIEŻ! No ale może Ci się wydawać iż „Róbta co cheta” to przecież taki FAJNY slogan, miły i ŚMIESZNY. No tu masz CAŁKOWITA RACJĘ. Jest taki bo właśnie tak jest przedstawiany – dokładnie tak samo szatan przedstawił SMAKOWICIE i Piękny owoc Ewie – był to SLOGAN kłamliwy szatana w pięknym opakowaniu – na który Ewa niestety „poszła” a tym samym została ZWIEDZIONA. Jak to się skończyło to wiemy…
Nie przekonuje Cię mój opis tego „śmiesznego” sloganu?? Ok to sprawdźmy „owoce”, bo z takim budżetem to przecież muszą jakieś być…

I jest, jeden z NAJWIĘKSZYCH NA CAŁYM ŚWIECIE – przystanek Woodstock. Hmmm zastanawiasz się co to ma za związek? Ano ma duży – bo organizuje go TWÓRCA Wośp – ten KLAUN – i w dodatku ZA TWOJE PIENIĄDZE! Oburzony? Sprawdź fakty bo nie myśl, ze Woodstock to akcja charytatywna… Kilka MILIONÓW złotych co roku PRZEKAZYWANE jest z DATKÓW Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! A co myslałeś? Przecież Owsiaka UTRZYMUJE POLSKI DARCZYŃCA! Pieniędzy nie ma z drugiej pracy gdzie zarabia ciężko na etacie… Więc spójrz jak „SZLACHETNA” Polska młodzież bawi się na tym SPONSOROWANYM PRZEZ CIEBIE koncercie:

woodstock 1

woodstock 2

woodstock 3

woodstock 4

Pan Jezus, któremu rzekomo oddałeś cześć niedawno w Kościele zapewne jest DUMNY z Ciebie iż dajesz możliwość młodzieży wzrastać w takich wzorcach – przy znakach szatańskiich, nie wspominając by mogli się taplać jak świnie w gnoju.O lubieżności i seksie, upajaniu się alkoholem, marihuaną i innymi twardymi używkami już nie wspomne…

To nie wszystko, są tam i ciekawe osobistości oczekujące na fajną imprezkę:

zakonnica ksiadz

No widać radość oczekiwania na kapele rockowe punkowe i nawet STRICTE SZATANISTYCZNE jak Behemot z Nergalem na czele. Tam raczej proszę księdza i zakonnicy nie lecą „hymny poświęcone Bogu” – HELOŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ??? Czekacie na błotko czy też zobaczyć osobiście Nergala by wziąźć autograf – tak to ten sam co szydził z Twojej wiary i nawet kilkakrotnie drze wasz „rzekomy ” fundament – Biblię.
Drogi Katoliku, który wrzuciłeś do puszki tak miłych osób stojących z nimi – nie martw się – NIC ZŁEGO NIE ZROBIŁEŚ. Twoi duchowni NAUCZYCIELE AKCEPTUJĄ tą orkiestrę – i dlatego nie musisz nigdzie chodzić lecz pod kościołem – tuż za wyjściem z „domu boga” możesz rzucić „CO CHCETA”.
Oburzony?? Myślę, że nie… Bo przecież i tak część pieniędzy trafia na szczytny cel! Wszak w szpitalach są aparaty ratujące życie naszych małych rodaków. No tak są – ratują ŻYCIE ZIEMSKIE – ale niestety TWOJA DUSZĘ ZABIJASZ – stając i propagując po stronie SZATAŃSKIEJ PROPAGANDY! (notabene jesteśmy jednym z narodów gdzie podatki płacimy największe więc państwo powinno bez problemu wyposażyć szpitale. Również w sytuacji gdzie jesteśmy najbardziej pracowitym narodem – czyż nie jest to absurd, że raz w roku żebramy pod kościołami by wyposażyć szpitale???)
No tak, oburzony nadal?? No wszak można przecież zrobić coś dobrego nawet przez „troszeczke” inny sposób. może nie dokońca „poprawny”. Ok. Dobra.
Mam ŚWIETNY POMYSŁ! Namówmy PROSTYTUKI, żeby raz do roku – w tą Wasz ŚWIĘTY dzień – „DAWAŁY” mężczyznom, którzy by PŁACILI „CO CHCETA” – i te SZLACHETNE kobiety tą kasę przeznaczą w 100% na aparatury w szpitalach dla dzieci. Niezłe nie? Myślę, że ten pomysł uzbierałby z 5 razy więcej niż ta SZATAŃSKA Ideologia orkiestry. A co najlepsze to nie ochłapy by poszły z zebranych pieniędzy lecz 100%!Wszak jestem przekonany, że PROSTYTUTKI są uczciwsze niż ten OSZUST szatańsko-ideologicznej orkiestry!
Sądząc jak w ówczesnym czasie kościół pokazuje swój PRAWDZIWY fundament – uważam, iż z takim postępem – mam naprawdę realne szanse za kilkanaście lat zobaczyć mój urzeczywistniony „pomysł”. Kurcza ile byłoby radości w ten dzień – nie tylko dla POLAKÓW świeckich – lecz duchownych również. Bo też i na ten szczególny dzień powinni dostać dyspenzę by mogli TAK LEGALNIE „poużywac” a nie na „tyle zakrystii” czy plebani. A jakie bysmy mieli wyposażone szpitale…
Także drogi czytelniku – katoliku na metryce, tak jak i zresztą ja w dalszym ciągu – tak nasz, bo mój „papierowy” kościół szerzy ewangelię „Pana Jezusa”. A najlepszy jest w tym – miłośnik Woodstocku i ich wykonawców – ksiądz Adam Boniecki:

01

Ten apostoł „Chrystusa” w 2013 roku na zakończenie swojego wystąpienia na Woodstock powiedział:
Nic nie przyjechałem oferować. Oferuję siebie, swoje doświadczenie. Róbta co chceta!
Cóż za wzór apostolski!! Nie dość, że NIC nie przyjechał oferować to w dodatku skwitował, że SIEBIE i SWOJE doświadczenia… Cóż za SZATAŃSKA wypowiedź! Pan Jezus dla niego jest NICZYM! Ale dał jednak coś w ofierze.. no siebie i swoje doświadczenie. A jakie to ma doświadczenia – no napewno ciekawe od swojego „kolegi” Nergala o którym mówi:

„Diabelskość Negrala to diabelskość z jasełek. Nie ma w nim nic diabolicznego. To miły, spokojny, mądry człowiek. Diabeł wchodzi zupełnie innymi drzwiami, a nie przez zespół Behemoth. Zostawcie w spokoju Nergala, niech funkcjonuje w całym bogactwie, jakie mamy w społeczeństwie.

Drogi Katoliku jestem nadzwyczaj oszołomiony twymi duchowymi nauczycielami.
Ale z jednym muszę się zgodzić: diabeł woli wchodzić innymi drzwiami, SZEROKO OTWARTYMI, które sami wstawiają w swoich OCIEKAJĄCYCH bogactwem i przepychem świątyniach! Drzwiami, które prowadzą do SZEROKIEJ DROGI – drogi zatracenia!
Lecz spójrzmy jaki to MIŁY, SPOKOJNY i MĄDRY człowiek:

nergal 1

nergal 2

nergal-550x539

Zauważyiście jaki to stan „błogosławiony” uzyskał – dlaczego…?
I do czego „pije” w tych fotkach ten MĄDRY i MIŁY człowiek..?

A tutaj mamy dwóch wspominanych kumpli:
dwa kumple

Cóż za życzliwość i serdeczność bije z „oczu”!

Przypominam, że ten miły i MĄDRY człowiek OFICJALNIE POTARGAŁ BIBLIĘ! Właśnie wtedy:
negral Biblia

„Czarny” APOSTOLE Księżu Adamie Boniecki jesteś ZWYRODNIALCEM, który ŚWIADOMIE obraża Boga i Jego Syna! Jesteś grobem pobielanym a wewnątrz PEŁEN PLUGASTWA! Apostole szatana to przed tobą i twoimi kumplami z organizacji ostrzega nas Pan Jezus! WILKU W OWCZEJ SKÓRZE!

glowa

DROGI KATOLIKU, BLIŹNI posłuchaj Boga próśb:

«Ludu mój, wyjdźcie z niej,
byście nie mieli udziału w jej grzechach
i żadnej z jej plag nie ponieśli:
bo grzechy jej narosły – aż do nieba,
i wspomniał Bóg na jej zbrodnie.
Odpłaćcie jej tak, jak ona odpłacała,
i za jej czyny oddajcie podwójnie:
w kielichu, w którym przyrządzała wino, podwójny dział dla niej przyrządźcie!”
(Ap. 18,4-6)

albo…

RÓBTA CO CHCETA!

DOWODY/ŹRÓDŁA:

http://www.fronda.pl/a/dziennikarz-tv-republika-wyrzucony-z-konferencji-owsiaka,45994.html
http://niezalezna.pl/44401-ks-boniecki-o-nergalu-mily-spokojny-madry-czlowiek-zostawcie-go-w-spokoju
http://polska.newsweek.pl/nergal-biblia-sad-newsweek-pl,artykuly,280629,1.html
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nergal-uniewinniony-za-podarcie-Biblii,wid,15701102,wiadomosc.html

6 Comments. Leave new

Skala obłudy, zakłamania i głupoty ludzi jest widoczna w tym, że najpierw pozwolili ograbić Polskę ze wszystkiego dobra jakie jeszcze posiadaliśmy, niewyobrażalne miliardy złotych wypłynęły z naszego kraju, za to setki miliardów długu spoczęło na całym społeczeństwie, najbardziej bandycki ZUS dalej okrada polaków na niebotyczną skalę, powstały następne bandyckie organizacje typu Narodowy Fundusz Zdrowia, który ROCZNIE defrauduje kilkanaście miliardów złotych, ALE TO NIE WAŻNE!!!
Pojawia się za to bohater narodowy, pan Jerzy Owsiak, który co roku chce pobijać nowe rekordy zebranych pieniążków dla dobra dzieci (CO TAM DEFRAUDOWANE MILIARDY ZŁOTYCH, KTÓRE BY RATOWAŁY ŻYCIE NIE TYLKO DZIECIOM) i zbiera jakieś tam śmieszne sumki dawane przez otumaniony naród, przy okazji widzimy polityków, którzy zgrywają dobroczyńców (choć to są sprzedajne i najgorsze dziwki jakie mogą być), a to dzięki im ustawom niewyobrażalne pieniądze były i są nadal wyprowadzane z Polski.
Ktoś tego nie rozumie?
Wyobraźmy sobie, że mamy władzę nad jakimś miasteczkiem. Nakładamy na ludzi ogromne i niezliczone podatki, prywatyzujemy wszystko co się da sprzedając to za bezcen, nakładamy coraz to więcej opłat za WSZYSTKO CO SIĘ DA, jednym słowem ludzie oddają nam niemal 80 procent swoich dochodów (niemal 50 procent z podstawowych i narzuconych podatków, a reszta w dodatkowych opłatach, w tym bandyckim VAT), a potem my wysyłamy takiego Owsiaka i pod postacią DOBROCZYNNOŚCI wycyckujemy kolejne pieniądze od ogłupionych i bezmyślnych ludzi, którzy łożą następne pieniądze na ten obłudny teatr!!!
Wszystko dla dobra dzieci!!! I ludzie to nadal kupują.
Pomijam fakty czym ta fundacja (i nie tylko ta) jest czy nie jest. To już mniej istotne. Wiadomo, że generalnie jest to pralnie brudnych pieniędzy i temu to głównie służy.
Ja się cieszę, że nigdy nie włożyłem w ten cyrk ani jednej złotówki dopóki mieszkałem w Polsce. Z resztą nawet w Irlandii cała ta orkiestra też działała.
Ludzie i tak nie przejrzą na oczy. Tak jak dawali się okradać, tak nadal na to pozwalają i nadal będą to robić.
Jak zwykle całe nadzieja w prawdziwym Bogu!!!

Odpowiedz

Drogi panie katoliku!
Zwracam się do pana z pytaniem cóż to za bzdury pan tu wypisał?
Rozumiem że każdy ma własną wiarę, ale czepianie się jak pijany płotu rzeczy ,o których się kompletnie nie ma pojęcia jest , było i pozostanie dla mnie niezrozumiałe.
Zespoły metalowe takie jak np Behemoth byłyby satanistyczne gdyby ich członkowie publicznie stwierdziliby że są satanistami.
A inną sprawą jest to, że jeśli większość zespołów rockowych, metalowych czy punkowych, a raczej wszystkie są satanistyczne to Szatan wysuwa się na prowadzenie. 1:0 dla niego!
Nienawidzę takiego nie pozytywnego nastawiania wierzących do rzeczy, których z Szatanem nic nie łączy.
Ale cóż jak pisał Sofokles ,, współkochać przyszłam , nie współnienawidzić” .
Taki cytat ( a chyba nie stwierdzimy,
że ten zły by to powiedział) można w gruncie rzeczy zastosować do paru zespołów muzycznych, które uważacie za satanistyczne ( Pink Floyd czy The Beatles).
Ale żeby nie było , że tak was cały czas krytykuje, to pochwalę poprawną pisownię słowa Woodstock.
Ale na tym dobrym się kończy.
Przez takie wypowiadanie się o różnych sprawach stawiacie sobie tylko złe świadectwo i pokazujecie swoją religię (którą oczywiście szanuję) jako zacofaną , ciemną i nietolerancyjną.
Nie są to pozytywne cechy.
Ale się rozpisałam…
Nic więcej nie mam do powiedzenia więc pozdrawiam .
MEPHI

Odpowiedz
Rafał Kudrański
17 września 2015 21:25

Mephisto w sumie masz „wspaniały” nick…
Twój komentarz jest pełen absurdów – poczynając iż piszesz do mnie jako katolika…
A czy dorośli, którzy gwałcą małe dzieci a NIE PRZYZNAJĄ się do tego nie są PEDOFILAMI???
To co piszesz jest po prostu ABSURDEM i z pewnością już takich komentarzy nie będziemy zatwierdzali aby NIE zaśmiecać bloga.
Żegnamy

Odpowiedz

Sorka za błąd po całym dniu pracy o 23:00 (tam pod nickiem jest źle napisane , odjęło parę godzin)
Odp na pytanie Fujiwara dzięki za link na wiki ale świetne wiem kim on był
Przywiało mnie tu przypadkiem podczas oglądania grafiki pod hasłem naród zatracenia
Odp na komentarz P. Rafała
Dziękuję za komplement
Oczywiście że są pedofilami i tego nie zaprzeczę
Ale pedofilia nie jest absolutnie , rzecz jasna, tematem mojego komentarza
Jest nim wypowiadanie się o różnych sprawach o których nie ma po co się wypowiadać
Woodstock i Behemoth daje wielu osobom okazję do dobrej zabawy i robienia czegoś ze znajonymi czy przyjaciółmi
Przyprawianie wszystkiemu rogów jet przeadą

ŻEGNAM I POZDRAWIAM
POWODZENIA W PISANIU ARTYKUŁÓW I PROWADZENIA NAWET CIEKAWEGO BLOGA

MEPHI

Odpowiedz
Rafał Kudrański
18 września 2015 19:19

Tak nie jest pedofilia tematem ale ukazałem na jej przykładzie absurdalne tłumaczenie Twoje, że szataniści to nie szataniści dopóki się… nie przyznają.
A przecież wiadomo, że rządzący w garniturach i „świetnie” ułożeni to najwięksi szataniści.
No właśnie – fajnie napisałeś że Woodstock i Behemoth to okazja dla fajnej zabawy dla ludzi. Wiesz to nie jest blog, dla którego ta fajna „zabawa” jest fajna – wręcz jest to odrażająca zabawa.
Dla nas FAJNA jest miłość do Boga i poznawanie Go :) A to są dwa światy przecież…
My nikomu nie przyprawiamy rogów – a bynajmniej tam gdzie SĄ JUŻ rogi (czy. Woodstock i Behemot – gdzie się wcale przecież z tym nie kryją bo rogata dłoń jest tam „fajnie coolowa” i gloryfikowana).
Dzięki i 3maj się

Odpowiedz

Tylko tak dla przypomnienia: żaden z nas tutaj, jak bardzo – powiem wprost – nie cierpię poważnych błędów teologicznych które Rafał głosi [a mnie tylko w sumie Twój jeden błąd Fujiwara – doktryna przeciwko prawidłowemu wypełnianiu 2-giego przykazania o miłowaniu nieprzyjaciół jakie zostawił nam Chrystus] , nie jest katolikiem.

Sądząc po nicku nie jest trudno odgarnąć dlaczego cię tu przywiało:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mefistofeles

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud