Biblie

Wybory prezydenckie? NIE, dziękuję. Mój Kandydat jeszcze nie startuje.

13 marca 2015
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
Obecnie można zauważyć poruszenie tą ważną dla Narodu sprawą. W telewizji zaczęła się walka o największego z największych, z obecnych „prawdziwych” Polaków.
Ja jako były patriota, który kiedyś bym życie oddał za swych rodaków – mówię, NIE dziękuję. Zwykłego Kowalskiego pewnie to zbulwersuje ale tylko dlatego,
że żyje w matrixowym kłamstwie. Jest uzależniony od „jedzenia”, które mu system daje a tym zobowiązany do tego by móc mieć kontrolę nad swoim, systemowym życiem.
No cóż, jak niedawno mogliśmy się DOBITNIE przekonać na własne oczy, przebieg głosowania nie do końca jest taki oczywisty,że jest przejrzysty…
Mam tu na myśli ostatnie wybory jak nas, Polaków skompromitowały na całym świecie. W końcu ktoś „mądry” powiedział: „Nie ważne kto głosuje lecz ten, kto liczy głosy”. To jest całą esensja szatańskiego matrixu, w którym rodzimy się i w 98% ludzkość umiera. Dowiadując się o tym przekręcie kłamstw już po śmierci – od swojego Zbawiciela, którego niestety wcześniej kompletnie nie dostrzegali…
A dlatego, że nie wzięli sprawy Zbawienia w swoje ręce a powierzyli ich na ręce swych pasterzy. Najgorsze jest w tym, że kompletnie nie sprawdzali czy Ci nauczyciele duchowi rzeczywiście kroczą też wąską drogą Zbawienia.
To jest pójście na łatwiznę – oddalenie od siebie ODPOWIEDZIALNOŚCI.
A Słowo Boże potwierdza, że NIEWIELU jest tych co wąską drogę znajdują a tym samym po niej kroczą.

Ale wróćmy do sedna.
Szatan jest władcą tego świata. To jest dosadnie potwierdzone w Słowie Bożym.
Na blogu często poruszałem tą sprawę a nawet ostatnie dobitnie ukazałem na podstawie wpisu dotyczącego uroczystości pogrzebowej prezydentowej Johnson
( link do wpisu )  Każdy z prezydentów niezależnie od kraju MUSI grać pod dyktando szatana. Poniżej kilka zdjęć poglądowych, że nie tylko w USA i Watykanie, szatan sobie zarządza:

sarcozy-presidentfrance-satanic293h73islam hand satanmahmoud-ahmadinejad-hand-signabdulla_and_putin

Nie myślcie, że Polska jako jedyny kraj nie jest poddana szatanowi…
To, że prezydenci nie pokazują tego symbolu lub innego szatanistycznego wynika z prostej przyczyny – RELIGIJNOŚCI Polaków i po prostu muszą bardziej pilnować się.

Nikt prawy, szlachetny a przede wszystkim WIERZĄCY W PRAWDZIWEGO ZBAWICIELA – nie może  zasiąść na najwyższym stanowisku w państwie.
Jeśli uważacie inaczej to po prostu DYSKREDYTUJECIE Słowo Boże. I to bez dwóch zdań. Ludzie tego nie dostrzegają bo patrzą pod pryzmatem RELIGIJNOŚCI – tej fałszywej wiary. Przecież pan świata byłby głupcem jeśli dopuściłby kogokolwiek do władzy, który czciłby jego przeciwnika – Mesjasza Chrystusa.

Nie macie wrażenia, że politycy oraz prezydenci to KŁAMCY? Tyle obiecują przed wyborami a co później robią? Oczywiście, że nie wypełniają to co obiecywali – nasz emigrant „za chlebem”, Donald Tusk chyba był w tym nie do pobicia… Ci ludzie żyją z KŁAMSTWA, bo i muszą – przecież ich pracodawca to ojciec kłamstwa – ten wąż starodawny, szatan.

Teraz pokaże Wam jak prezydenci na początku swojej drogi przywódczej, zatwierdzają swój pakt po stronie sił ciemności – tym samym tocząc walkę z Najwyższym i Jego Synem. Mam tu na myśli prezydentów, krajów które uważają się za Chrześcijańskie.
Proszę przeczytajcie ten fragment Słowa Bożego. Jakże ważnego, ponieważ nasz Zbawiciel sam poucza nas jak powinniśmy postępować:

„Słyszeliście również, że powiedziano przodkom: Nie będziesz fałszywie przysięgał, lecz dotrzymasz Panu swej przysięgi. A Ja wam powiadam:
Wcale nie przysięgajcie, ani na niebo, bo jest tronem Bożym; ani na ziemię, bo jest podnóżkiem stóp Jego; ani na Jerozolimę, bo jest miastem wielkiego Króla.
 Ani na swoją głowę nie przysięgaj, bo nie możesz nawet jednego włosa uczynić białym albo czarnym. Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie A co nadto jest, od Złego pochodzi.”          Ew. Mateusza 5,33-37

Zbawiciel poucza nas jak powinniśmy postępować w mowie. Można powiedzieć,
że „podrasowywuje” nakaz Boży ze Starego Testamentu. Wtedy można było przysięgać, natomiast Chrystus poucza, że nie można już w ogóle przysięgać.  I to bardzo POWAŻNIE traktuje to co mówi, gdyż wymienia nawet niebo czy ziemie, tak „przyziemne” przykłady. Na które nie możemy przysięgać ponieważ mają bezpośredni związek z Bogiem, jak to ukazał nasz Pan. Puenta naszego Nauczyciela jest jasna i wyrazista: nie możemy kłamać. Jeśli mówimy tak to ma być tak a jeśli nie to nie. Chyba żadnych uwag co do tego nikt nie powinien mieć.

Lecz do czego zmierzam pokazując Wam ten fragment Słowa Bożego?

Do bardzo istotnych FAKTÓW, jak to właśnie prezydenci już na samym początku swojego jakże ważnego stanowiska, deklarują komu słuzą. A raczej powinienem powiedzieć komu PRZYSIĘGAJĄ. I właśnie tu dochodzimy do sedna.

Czyż prezydenci nie PRZYSIĘGAJĄ składając przysięgę prezydencką?

Sam ten fakt stawia ich w świetle Słowa Bożego jako PRZECIWNIKÓW Boga.
Dla mnie nie ma ŻADNEGO wytłumaczenia. Musimy nazywac „rzeczy po imieniu”.  I wcale mnie to nie dziwi, ze ich mowa jest „tak” a robią „nie”… Lub „nie” a robią „tak”… Czy pamiętacie jakiegokolwiek prezydenta, który wypełniłby większość obietnic? Nawet daje im fory pisząc, że „większość”, bo gdyby byli prawdziwymi Chrześcijanami MUSIELIBY wypełnić WSZYSTKIE obietnice. Nasz Król Królów nie pobłaża, jasno mówi że jesteśmy z nim lub… PRZECIWKO. I nie ma mowy
o żadnej ” letności” – albo zimny albo gorący.

Ale co najbardziej wstrząsające jest to, że niektórzy prezydenci nie tyle co na niebo czy ziemie przysięgają lecz na… Słowo Boże. Cóż za BESZCZELNE ZŁAMANIE nakazu samego Boga, Chrystusa! I to oczywiście mam na myśli przywódców „chrześcijańskich” krajów.

Najpodlejszym ze wszystkich jest Barack Obama, który DWUKROTNIE przysięgał na Biblie. W ostatniej kadencji nawet na dwie Biblie przysięgał. Cóż za ewidentny wyraz BUNTU przeciw Bogu i Jego Synowi! Czy ówczesny papież Ratzinger i obecny ZGROMIŁ te haniebne czyny?
Czy może widujecie podczas ich spotkań jakże przeogromną życzliwość?

Spójrzcie jak to właśnie ten szatanista, Obama jawnie ukazuje komu służy:
z13267721Q,Obamie--oprocz-Michelle--towarzyszyly-corki-Malia-z13272153K,Barack-Obama-podczas-publicznego-zaprzysiezenia-pr
Amerykanie łącznie z wszystkimi kościołami chrześcijańskimi byli ZACHWYCENI, iż ich mąż narodu PRZYSIĘGA na Biblię, a przy następnej kadencji nawet na dwie. Biedny naród, NIE znający PRAWDY – nie wiedzą, że ten przykładny chrześcijanin tak naprawdę wypowiada BUNT przeciwko Zbawicielowi ludzkości – Isusowi Chrystusowi!
Przecież nie trzeba wiele by zobaczyć zgniłe owoce tego charyzmatycznego przywódcy. Legalizowanie MORDERSTWA tych najbezbronniejszych tj aborcja, „najeżdżanie” i zabijanie ludzi w imię szerzenia demokracji i wiele wiele innych można byłoby wymieniać. Oczywiście, że jego obietnice były i są bez pokrycia.

Poniżej mamy kolejnego „chrześcijańskiego” przywódcę zatwierdzającego posłuszeństwo swojemu pracodawcy – szatanowi:
Poroszenko ukraina
Poroszenko na Ukrainie
Co dzieje się na Ukrainie to wiemy. Choć Ci co oglądają TVN czy lucyferiańskie słoneczko (czyt. Polsat) czy nie polską TV (czyt. TVP) –  to tak naprawdę NIC NIE wiedzą…

Zaraz przejdę do sprawy Polski lecz pamiętajcie, że już pokazałem na blogu jak to właśnie możni tego świata JAWNIE ukazują, że pracują dla władcy tego świata – szatana. Chodzi oczywiście o przebieg uroczystości pogrzebowej białej damy Johnson ( kliknij link ).

Lecz był taki jeden prezydent, który WYŁAMAŁ się spod jarzma szatana – za co przepłacił życiem. Mowa tu oczywiście o John F Kennedy. Myślę, że był jeszcze istotą ludzką, która nie przesiąknęła całkowicie złem i nie potrafiła wykonywać tak nikczemnych planów jakie jego mocodawca – szatan – miał w zamiarze dla ludzi.
Ten niesamowity prezydent zginął za poniższe przemówienie:

27 Kwietnia 1961, Waldorf-Astoria Hotel New York City
2 lata później JFK zostaje zamordowany na oczach całego niemalże świata.
I do dzisiejszego dnia, morderstwo to pozostaje wielką zagadką… Oczywiście zagadką dla świata, bo dla mnie i  tzw. „spiskowców” jest oczywiste kto go „uciszył” i DLACZEGO.

Zanim przejdę do Polskiej sprawy to chcę powtórzyć, że prawdziwy nasladowca Zbawiciela biblijnego MUSI podążać za Jego nauką. Nauką, której fundamentem jest miłość i szacunek do Boga jak i bliźniego.  WSZYSTKO jest zawarte w tych dwóch nakazach.

W jakże „bogobojnej” Polsce zobaczcie jakich to mamy uduchowionych mężów stanu, którzy naszym krajem zarządzali i zarządzają:

Cóż za uduchowieni wybrańcy swego narodu. Zastanawiam się czy coś „brali” przed mszą, że ich tak „duch” poniósł w inny świat? A może to „hiszpanka” z prezydenta Kwaśniewskiego przeszła na nich i czują się słabi? Zaraz, zaraz…
Prezydent Kwaśniewski na mszy??? I to ba – siedzi przy towarzyszu Bolku. WOW!
Bolek i Lolek siedzą w tej samej ławce modląc się do tego samego boga. Cóż za pojednanie – a przecież każdy pamięta tą historyczną wypowiedź, że Bolek nie chciał nawet podać nogi Lolkowi. Ale oczywiście, ten „niesamowity” obraz pojednania w „świątyni boga” jest wyrazem szacunku dla historycznego gestu WYBACZENIA przez Bolka. Tym bardziej, że jest to ewidentny nakaz z Biblii, a że nasz Bolek podąża za KATOLICKIM biblijnym przekazem to świadczy królowa Polski na jego piersi przecież. Katolicki naród powinien być dumny z jego miłosierdzia, które okazał Lolkowi.
Natomiast premier Jerzy Buzek chyba osiągnął APOGEUM mistycyzmu – czekam z niecierpliwością na ujawnienie przez niego tej tajemnicy „boskiej”, którą doświadczył podczas tego objawienia na mszy, którą możemy podziwiać.
Jedynie mogę powiedzieć z tej relacji, że tylko Niesiołowski chyba jest „trzeźwy”
i zastanawia się „zapewne” : „Co ja tu %&*%% robie…?!”
Panie Stefanie, odpowiem Panu: „robi Pan „dobre” wrażenie dla narodu – ale proszę się nie martwić – jest Pan tutaj w takim samym celu jak reszta przewodników narodu Polskiego”.
Pani Prezydentowa z „naszym” Prezydentem Bronisławem również zamyśleni nad misterium „pańskim”. Choć przyznam, że nasz „SZOGUN” też ma dziwne symptomy jakby „hiszpanki”. No ale to jest moja prywatna opinia do której mam prawo ale oficjalną diagnozę zostawię lekarzom. Choć diagnozą również mogliby się zająć i pasterze polskich owiec, gdyż może dostrzegą w tym jakieś ponad naturalne moce „stwórcze”. Byleby w końcu zdziałały coś dobrego dla Polski… Bo na razie owoce jak sami wiecie z codzienności, są zgniłe i gnijące coraz bardziej.

Takich to przywódców ma uduchowiona Polska moi drodzy Czytelnicy.
Same rodzynki. Co rusz nowe dają nam powody do dumy:
shogun1shogun2

Drodzy Czytelnicy sam fakt, że kandydaci uważają siebie za katolików
i uczestniczą w życiu kościoła Katolickiego, którego również zapraszają do „prowadzenia” Państwa Polskiego – dyskredytuje ich w moim zdaniu aby oddać na nich głos.

Zastanówcie się nad tym co napiszę teraz.
Jeśli naród Polski, jest chyba najbardziej „oddany Bogu” nie tylko w Europie ale można powiedzieć na całym świecie – powinien być BŁOGOSŁAWIONY przez Boga. Tak dokładnie Święte Księgi przedstawiają tą zależność i wystarczy zobaczyć na historię Izraela (biblijnego!), że gdy podążał za Bogiem był POTĘGĄ z którą liczyły się wszystkie narody. Jak tylko schodził ze ścieżki Pana to… był nędzny, niszczony i znikał…
Dlaczego więc Polska od wieków jest GNĘBIONA, ROZGRABIANA, MORDOWANA??? Jesteśmy obecnie w Europie jak państwo 3-cio świata. DOSŁOWNIE. A przecież „duch KATOLICKI” narodu CAŁY CZAS działa – OD WIEKÓW? Gdzie jest to BŁOGOSŁAWIEŃSTWO od Boga??? Błogosławieństwo, które Bóg bezsprzecznie obiecuje w Swoim Słowie Bożym. Jak to wytłumaczyć???

A może rzeczywiście naród Polski nie kroczy po ścieżce PRAWDZIWEGO Boga i dlatego spotyka go OD WIEKÓW taki NĘDZNY LOS??

A jaki teraz mamy wybór Drodzy Rodacy?

Bronisław Komorowski aka „Szogun”
shogun3

Ten kandydat popełnił już sepuku polityczne…
Prawdziwe nazwisko Bronisława to Szczynukowicz. Jego „Polskość” jest niczym niezatapialny Titanic… ( dowody w linku )
Jego mowa jest niczym fale rzucane wiatrem.
Katolik. Przeciwnik Boga Ojca i Jego Syna, Boga Chrystusa.

Janusz Palikot
Janusz-Palikot-z-wibratorem-i-pistoletem

Ten kandydat nadaje się ale… na posadę klauna w cyrku. Jest za legalizacją aborcji (czyt. MORDOWANIA dzieci, istoty ludzkiej).
Ateista. Przeciwnik Boga Ojca i Jego Syna, Boga Chrystusa.

 Anna Grodzka
AnnaGrodzka

Ten kandydat..ka jest chyba żartem w katolickiej Polsce. Prawdziwe imię Krzysztof Bęgowski. Ateistka…
Przeciwnik Boga Ojca i Jego Syna, Boga Chrystusa.

 Janusz Korwin-Mikke
Korwin

Ten kandydat ma bardzo kontrowersyjne poglądy.Dziwne poglądy na temat Boga. Jego prawdziwe imię to Ozjasz Goldberg Dałby każdemu obywatelowi narzędzie zbrodni – broń. Głosi, że żywność modyfikowana genetycznie tj. GMO jest DOBRA dla ludzi. Dopuszcza możliwość aborcji (czyt. MORDOWANIA dzieci, istoty ludzkiej).
Przeciwnik Boga Ojca i Jego Syna, Boga Chrystusa.

Adam Jarubas
Adam-Jarubas

Ten kandydat jako przykładny katolik, jako marszałek wojewódzki rozdawał dzieciom w kościele szacho-warcaby i różańce przywiezione z Ziemi Świętej.
Przeciwnik Boga Ojca i Jego Syna, Boga Chrystusa.

Magdalena Ogórek
magdalenaogorek

Sam fakt bycia w SLD jest co najmniej zatrważający. Tym bardziej, że
jest katoliczką. Włodarze SLD pomylili chyba wybory prezydenckie z wyborem miss województwa. Przeciwnik Boga Ojca i Jego Syna, Boga Chrystusa.

 Grzegorz Braun
braungrzegorz

Patriota. Rozpoczął swoją kampanię prezydencką słowami: „Potrzeba krzyża i miecza”.
Katolik.  Przeciwnik Boga Ojca i Jego Syna, Boga Chrystusa.

Paweł Kukiz
Kukiz foto

Prawdziwy Polak, patriota. Na pewno ma dobre intencje dla Polaków – intencje czysto „ludzkie”. Skłócony z kościołem ale wciąż katolik. Nie „wstydzi” się broni. Będzie kandydował jak zbierze podpisy ale warto by go umieścić u mnie.
Przeciwnik Boga Ojca i Jego Syna, Boga Chrystusa.

Marian Kowalski
MarianKowalski

Prawdziwy Polak, patriota. Szczerze mówiąc śledziłem Pana Mariana poczynania i powiem SZCZERZE, że gdybym nadal żył jako „ziemska istota”, to na pewno zagłosowałbym na Pana Mariana. Lecz… to już przeminęło i nie mogę się godzić na używanie broni oraz znieważanie Boga jako mąż stanu pro-katolickiej partii „Ruch Narodowy”. Czyli…
Przeciwnik Boga Ojca i Jego Syna, Boga Chrystusa.

Andrzej Duda
AndrzejDuda

 Drodzy Czytelnicy właśnie patrzycie na PRZYSZŁEGO Prezydenta Polski. Mogę się oczywiście mylić w tej kwestii ale moim zdaniem jest to najlepsza marionetka systemu na „zadowolenie” nas – Polaków. Szogun po sepuku już nie jest żadną alternatywą dla narodu a właśnie Pan Andrzej Duda jest IDEALNYM kandydatem dla „naiwnego” Narodu. Jest całkowicie inny niż obecny prezydent Bronisław – inteligentny, charyzmatyczny i „pro Polski”. System doskonale o tym wie czym mogą Polaków tym razem „omamić” i dlatego tak lansują wszędzie SWOJEGO kandydata. Będzie to dla mnie zaskoczeniem jeśli on nie wygra. Katolik – obrońca krzyża (narzędzia zbrodni naszego Zbawiciela – kliknij link ).
Przeciwnik Boga Ojca i Jego Syna, Boga Chrystusa.

Jako PRAWDZIWY CHRZEŚCIJANIN nie mogę oddać głosu na żadnego z tych kandydatów. Każdy z nich w mniejszym lub większym stopniu jest PRZECIWNIKIEM mojego Pana, prawdziwego Boga – Chrystusa. Nikt z nas nie jest oczywiście BEZ grzechu/idealny lecz Ci kandydaci w WAŻNYCH kwestiach stoją po PRZECIWNEJ stronie do nauk naszego Zbawiciela a i nawet znieważają Pana.

Dlatego UWAŻAM, że prawdziwy naśladowca Chrystusa, który narodził się ponownie, przez Jego Ducha NIE MOŻE głosować na żadnego z tych kandydatów.

 Zapewne niejeden z Was będzie w szoku zadając mi pytanie: „To jak to nie możemy walczyć o lepsze ziemskie życie, lepsze warunki do życia bo przecież można byłoby wiele zmienić na lepiej jak to niektórzy PATRIOTYCZNI kandydaci uczyniliby?”

Odpowiadam: myślicie kategoriami ZIEMSKIMI. Jest to błędne myślenie, które wynika, że interesują Was sprawy ZIEMSKIE – tym samym chcecie zbudować sobie królestwo ziemskie, w którym Wam „fajnie” by żyło się. No cóż – wiadomo, że chodzi o dobrobyt – mieć na chleb, lepszy samochód oraz nie zamartwiać się czy starczy nam na czynsz. Ilu Polaków życzyłoby sobie aby w Polsce naród żył sobie tak „dobrze” jak w Anglii. Tak jest super – pod względem społeczeństwa lecz…
duchowo jest to ZGNILIZNA. Kto tu mieszka lub był to powinien wiedzieć co mam na myśli. Sodoma i Gomora to często bajka dla dzieci przy realiach angielskich.

My jako NOWE STWORZENIE, DZIECI BOŻE jesteśmy powołani do budowania Królestwa Bożego, które zostanie założone tu na ziemi, lecz odnowionej. Musimy być SOLĄ dla świata i mamy UKAZYWAĆ nieprawość świata i trzymać się jak najdalej od nieprawości. Tym samym NIE możemy propagować ludzi nieprawych – ludzi, którzy są PRZECIWNIKAMI naszego Boga Chrystusa i Jego Ojca.
Biblia jasno mówi, że szatan na ziemi buduje swoje imperium i nie ma takiej możliwości aby JAKIKOLWIEK Boży kandydat przedostał się do władzy. Nie miejmy złudzeń. Szatan do tego stopnia nienawidzi prawych zachowań ludzkich, że jakiekolwiek WYŁAMANIE się już z systemu, nieposłuszność jemu – oznacza śmierć. Doskonałym przykładem był Andrzej Lepper, który oczywiście sprzedał się szatanowi lecz nie do końca utracił człowieczeństwa i chciał się „wybielić” widząc do czego system prowadzi – stąd szatan załatwił mu spotkanie z „seryjnym samobójcą”… Oczywiście, że Lepper nie był mężem bożym lecz napisałem o nim, że szatan nie toleruje nawet ludzkich prawych zachowań. Dlatego na najwyższych stanowiskach „ustawia” sobie ludzi – KŁAMCÓW BEZ SKRUPUŁÓW.
Dlatego Pan Marian Kowalski, czy Paweł Kukiz mogą pomarzyć sobie o byciu prezydentem. Bardziej realne marzenia to te o spotkaniu „seryjnego samobójcy”..
Już szatański system „zatroszczył” by się o to gdyby byli oni zagrożeniem dla niego.

Jeśli uważasz za moje poglądy dziwne to spójrz na ten teścik:
Porywają Cię szataniści – wiedząc, że jesteś chrześcijaninem. Po kilku dniach spędzenia w ciemnym pokoju czy też lochu z szatańskimi symbolami, biorą Cię do drugiego większego pomieszczenia. Widzisz od razu na środku ołtarz z symbolami szatańskimi – takie pomieszczenie zrobione na wzór kapliczki szatańskiej. Najważniejszym elementem oczywiście jest ołtarz. Dostrzegasz koło ołtarzu nagą kobietę z zawiązanymi rękoma oraz.. małą dziewczynkę, również nagą i ze związanymi rękoma. Wystraszone.
Podchodzi do Ciebie jeden szatanista i mówi: „Darujemy Ci życie jeśli zgwałcisz, którąś z nich (wskazuje na kobietę i dziewczynkę). Musisz to zrobić na ołtarzu – jeśli tego nie zrobisz to ZABIJEMY Cię na nim.”
Co zrobisz będąc Chrześcijaninem?
Pomyślisz, że małej dziewczynki nie zgwałcę bo przecież to jeszcze dziewczynka?
Pomyślisz, że zgwałcisz kobietę bo mniej krzywdy wyrządzę jej tym czynem niż tej malutkiej biednej dziewczynce wyrządziłbyś?
Po głowie różne Ci się rodzą myśli lecz może myślisz, że gwałcąc kobietę to może ocalisz wszystkich życie a nie gwałcąc nikogo i ginąc to pewnie i tak będzie czekał ten sam los i kobietę i dziewczynkę?

A może byś pomyślał a nawet nie tyle pomyślał co WIEDZIAŁ OD RAZU jako prawdziwy naśladowca swojego Nauczyciela,Chrystusa, że wolisz umrzeć niż zrobić komuś krzywdę – bez względu jakie będzie następstwo. Stracisz swe życie ziemskie lecz zyskasz ŻYCIE WIECZNE w Jego Królestwie Bożym na odnowionej ziemi.

Dokładnie tak to również wygląda z tym „ziemskim” wyborem na przywódcę, jednego z SZATAŃSKIEGO królestwa. Wybierając jednego z kandydatów, porównując – GWAŁCISZ na ołtarzu kobietę lub dziewczynkę. Dla Boga NIE MA KOMPROMISÓW. Nie ma mniejszego zła. Jesteś z Nim lub PRZECIWKO.

Pamiętajcie, że to pisze ja, były ODDANY PATRIOTA, którego dewizą życiową było: BÓG, HONOR, OJCZYZNA. Ten, który NA OCHOTNIKA poszedł do jednostki wojskowej by jako komandos służył swojemu Narodowi i „Bogu”
( świadectwo moje w tym linku ).

Jeszcze chciałbym powiedzieć, że nie łudźcie się iż wybory mają jakiekolwiek znaczenie. Szatan byłby IDIOTĄ gdyby dał ludziom wybór – TO NIE jest Bóg, który ze swojej miłości do nas dał nam WOLNĄ WOLĘ – PRAWO WYBORU.
Jakże jest obecnie aktualne powiedzenie:
„Nie ważne kto głosuje, ważne KTO LICZY głosy”
Dobitne potwierdzenie mieliśmy ostatnio podczas wyborów samorządowych.
Także Drodzy Polacy – zapraszam Was do urn na PRZEDSTAWIENIE systemu szatańskiego pt. „Fałszywy wybór nadzieją głupców”.

Teraz napiszę Wam o NADZIEJI. Najważniejszej sprawie w tej smutnej ziemskiej rzeczywistości.

Mamy już Kandydata na Króla Królów, Pana Panów.
Sam osobiście rozgłaszał Swoje OBIETNICE „przedwyborcze” około 2000 lat temu. Swoim postępowaniem pokazał, że JEST WIARYGODNY a Jego Słowo ma 100% GWARANCJI WYPEŁNIENIA – dotrzymania „obietnicy przedwyborczej”.
Jego mowa była i JEST: TAT=TAK a NIE=NIE. I nikt nie mógł i nie może Go pochwycić na kłamstwie czy jakimkolwiek matactwie. Jego PRZEDWYBORCZE Słowa są jak miecz obosieczny – nikt nie może sprostać Jego PRAWDOMÓWNOŚCI.
Drodzy na Tego Kandydata już należy GŁOSOWAĆ. Oddaniem na Niego głosu jest nasze życie, które musi być dążeniem do naśladowania Go. Pragnieniem Jego rządów by dostąpić ZASZCZYTU zostać nazwanym DZIECKIEM BOŻYM, które będzie żyło w PRAWDZIWYM DOMU – pod Jego panowaniem.

A czy Ty wolisz budować królestwo ziemskie i nazywanym być obywatelem/ podwładnym?

Czy może pragniesz być DZIECKIEM BOŻYM i żyć w wiecznym szczęściu w Domu Twojego Ojca, które zbuduje na odnowionej ziemi?

Wybór należy do Ciebie.

15 Comments. Leave new

Jer 29.7-BÓG jest normalny,nakazuje wręcz dbać o pomyślność (hbr shalom-pokój,spokój,dobrobyt,bezpieczeństwo,zdrowie,cisza,zadowolenie,pełnia,stan bez wojny) miejsca,gdzie jestesmy ,zanim dotrzemy do domu OJCA.Nie pójscie na wybory to przykładanie palca do przyjscia antychrysta,niech wjezdża na plecach swiata ale nie dzieci BOZYCH. Rafale, ideał przyjdzie ale na razie wybieramy z tego co jest. Ja zagłosuję na M.Kowalskiego,bo wiem,ze on nie chce, by rodzicom odbierano dzieci bezprawnie (długo protestował pod sądami,by zwrócili dziecko rodzicom i oddali) np.gdy jako chrzescijanin nie puscisz dzieci na zajecia z gender,homoseksualizmie;by mieszać sie w wojnę nie swoją z Rosją ,obnizyć podatki i inne pozytywne rzeczy .Wierzę,że on się nawróci,bo ma kontakty z pastorem Chojeckim z „Idż pod prąd”. Iz 1.17-to pokazuje ,ze mamy byc aktywni nie pasywni :działać i modlic się . My jesteśmy tu solą,by konserwowac te resztki dobra i sami swiecić.Dla triumfu zła wystarczy obojętnośc dobrych ludzi.Kobiety,czarnoskórzy…zawdzięczają swoje prawa chrzescijanom,którzy nie siedzieli w domu tylko i sie modlili,oni szli i usuwali pokojowo niesprawiedliwosć,często byli zabijani za to.

Odpowiedz
Rafał Kudrański
14 marca 2015 13:41

kesja cytujesz Stary Testament i powiedz mi czy nie wiesz co Bóg nakazywał ludziom, gdy izraelski władca nie szedł Jego ścieżkami? Nie pamiętasz jak Bóg mówił przed „inwazją” babilońską do LUDU, żeby NIE PODĄŻAŁ za wolą Króla – ATAKIEM I BRANIEM UDZIAŁU W WOJNIE/OBRONIE? Powiedział jasno, że Ci którzy się PODDADZĄ, zachowają swoje życie a Ci co bedą walczyli, i pójdą za wolą WŁADCY – ZGINĄ. Jest to ewidentny przykład na to, że jeśli król/rządzący nie kroczy za prawami Pana to mamy iść W DRUGĄ STRONĘ – nie słuchać go. Wszak Boga mamy stawiać PONAD WSZYSTKIM. A co robi Pan Kowalski? Czy idzie za PRAWEM Boga? Nie tylko nie idzie – bo propaguje broń KTÓRA służy do zabójstwa/morderstwa – lecz jako katolik OBRAŻA Go i ZNIEWAŻA. Więc jest o wiele gorszy niż król Izraela, który „TYLKO” nie posłuchał Pana. On Go jeszcze EWIDENTNIE znieważa jako katolik. No a Ty STAJESZ po stronie PRZECIWNIKA Boga. Smutne jest to jak odbierasz Ewangelię, którą denominacje Chrześcijańsko-charyzmatyczne DOPASOWYWUJĄ sobie tak, aby „wytłumaczyć” swoje NIEPRAWE czyny. Dajesz jako przykład pastora Chojeckiego. Kesja czy Ty upadłaś na głowę na kogo Ty się powołujesz?? Sprawdź Jego zdjęcie profilowe na FB to normalnie ręce opadają. Pastor, który PROMUJE tekst: „Broń ratuje życie” . Cóż za ABSURD do słów Pana abyśmy NIE ZABIJALI i co ciekawe abyśmy BŁOGOSŁAWILI naszym nieprzyjaciołom i DOBRZE CZYNILI. Pastor Chojecki pobłogosławiłby im POCISKIEM. Cóż za podążanie za Zbawicielem… Wiesz idąc na wybory to nie tylko przykładasz palec do przyjścia antychrysta lecz POMAGASZ MU, dajesz PRZYKŁAD innym jak należy PROMOWAĆ przeciwnika Zbawiciela i Jego Ojca. Jednym słowem – nie będzie wjeżdżał na plecach świata ale będzie wjeżdżał tym samym autokarem w którym Ty chcesz siedzieć! Nie znasz Pisma, antychryst w pewnym momencie nie tyle co będzię wjeżdzał na plecach DZIECI BOŻYCH lecz będzie ICH DEPTAŁ NICZYM ROBAKI. Wolę być podeptany, zabity, zmiażdzony niż głosować na kogoś KTO JEST PRZECIWKO MOJEMU ZBAWICIELOWI. Albo jesteś z Nim lub PRZECIWKO. Tego widzę, że też nie pojmujesz i starasz się „wytłumaczyć” jak świat ze SWOICH wyborów, które nie stoją po stronie Króla Królów całego świata.

Odpowiedz

Jak godzisz to,że ten sam BÓG -bo zgodzisz się ,że BÓG ST i NTestamentu to ten sam BÓG-mówi,nie zabijaj (podobno nie morduj) a krew się leje okrutnie,że w Łk 3.14 do Jana doszło SŁOWO od BOGA też dla żołnierzy i nie ma wzmianki,by mieli porzucić swą służbę,że w Rz 13.4 jest mowa,,ze i władza nie na próżno miecz nosi i odpłaca w gniewie, bo tak to BÓG ustanowił ;że po ostatniej wieczerzy wśród apostołów znalazły się 2 miecze-Łk 22.38,J 18.10; 2 Moj 21.13 były miasta schronienia ,był mściciel krwi…Abram ścigał by odbic Lota.Co o tym myslisz?

Odpowiedz
Rafał Kudrański
14 marca 2015 21:46

kesja już Ci piszę co o tym myślę. Jak najbardziej się zgodzę, że Bóg ze Starego Testamentu – podczas „miłości izraelskiej” to ten sam Bóg z Nowego Testamentu. A dokładnie to Chrystus był sędzią i ROZKAZYWAŁ wykonywać KRWAWE rzezie na narodach, które sprzeciwiły się Jego Ojcu i Jemu samemu. I tutaj się niestety kończy moja zgodność z Tobą ponieważ podajesz mi cytaty, które poruszę w dwóch obiecanych artykułach. Skoro poruszasz Stary Testament i Nowy w świetle wojen, krwii – to proszę podaj mi CHOĆ JEDEN dowód z Nowego Testamentu gdzie choć JEDNA kropla krwii rozlała się przy PRZYZWOLENIU Pana. Ja tylko znam jedyną krew rozlaną PRZY PRZYZWOLENIU Boga – krew należącą do naszego Zbawiciela. ŻADNEJ innej ludzkiej krwii na którą przyzwoliłby Bóg nie wyczytałem z Pism Nowego Testamentu – i to nawet z pism, które nie zostały napisane przez PRAWDZIWYCH Jego uczniów. Więc jestem ciekawy Twojej odpowiedzi, choć i tak muszę puentę smutną napisać na zadane pytanie, co ja myślę: Przykro mi ale nie rozumiesz przekazu Ewangelii Nowego Przymierza. Proszę poczekaj cierpliwie jak napiszę te dwa artykuły, z których jeden tytuł będzie brzmiał „Nowe Przymierze – DOSKONAŁA Droga Zbawienia”

Odpowiedz

Jesli sfałszują wybory odpowiedzą przed BOGIEM. Ja mam tu dokonywac BOZYCH wyborów nawet idac na wybory.Czy nie lepiej by było kobiecie -chrzescijance pracowac 60 a nie 67 a owe 7 lat poświęcic np. na głoszenie ewangelii ale wybrano rząd,który nam dowalił lata m.in.dlatego,że chrzescijanie zostali w domu albo zagłosowali na ludzi,partie,walczace z BOZYMI wartosciami wbrew dobru obywateli.Póki co nie udawajmy,ze nie mamy ciał i jestesmy tacy duchowi,ze nie zalezy nam na cichym i spokojnym zyciu o jakim mówi biblia.CHWAŁA NAJWYZSZEMU!

Odpowiedz
Rafał Kudrański
14 marca 2015 13:55

kesja zejdź na „ziemię”. Czy uważasz, że kiedykolwiek wybory były PRAWDZIWE???? Uważasz szatana za takiego głupca, że podąża za ludzi wolą?? PRAWDZIWI naśladowcy Chrystusa oczywiście, że mają dokonywać wyborów, które będą WEDŁUG BOŻYCH nauk. Lecz czy nie jest absurdem, że Ty chcesz głosować na kogoś kto jest KATOLIKIEM? Kogoś kto tak bardzo swoją RELIGIJNOŚCIĄ – uwłacza prawdziwemu BOGU? Kogoś, który BEZ SKRUPUŁÓW zabił tylko dlatego, że był po drugiej stronie umocowań? Oczywiście, że zrobił to by ku chwale NARODU ale NIE ku chwale Boga. To jest Twój BOŻY WYBÓR?? Zastanów się lepiej nad tym głębiej i najlepiej zgłębiając Ewangelię Jana i Jego Listy – czyż mówi tam o zabijaniu bliźniego czy też MIŁOWANIA bliźniego????? kesja chrześcijaństwo PRAWIE NIE ISTNIEJE. Katolicy, zielonoświątkowcy, babtyści, adwentyści i inni PIERWSI chwyciliby za broń w obliczu obrony GŁUPICH granic. Ale TYLKO po to by OCALIĆ swoje i bliskich CIELESNE CIAŁO – zabijając duszę! Na blogu o tym poruszam i jeśli tego nie rozumiesz to przykro mi – Twój wybór.

Odpowiedz

Rafale,wyglada na to,że to Ty powinienes kandydować i wtedy bedę mogła zagłosować,bo nie ma nikogo z wierzących.BÓG ciągle jest ponad diabłem i moze, jesli zechce zainterweniować.Myślisz,że Orban na Węgrzech to tez nasienie diabelskie,który cynicznie zmienił konstytucję na BOŻE błogosław Węgry,małzeństwo kobiety i męzczyzny,przeciw aborcji…,wyglada,że jest odrodzony.

Odpowiedz
Rafał Kudrański
14 marca 2015 22:16

kesja kandydowałbym ale realnie patrzę na obecne czasy, które doskonale ukazuje nam Słowo Boże. Nie mam szans :) – zapewne spotkałby mnie „seryjny samobójca”. Czy ktoś na mnie w katolickiej Polsce głosował? Moje postulaty przedwyborcza już by mnie skreśliły z listy i musiałbym uciekać z Polski bo nimi byłyby * zrównanie z ziemią WSZYSTKICH świątyń, w których w tabernakulum mieszka szatan oraz w innych gdzie propaguje się znak zbrodni naszego Zbawiciela; zniszczenie wszystkich bałwanów, ROZBROJENIE armii – zniszczenie BRONI, szpitale przekwalifikować na zielarskie i naturalne gabinety – zostawiając w obecnej formie jedynie CHIRURGIE URAZOWĄ, wycofanie WSZYSTKICH sztucznych lekarstw – zastąpić lekami z NATURALNYMI składnikami, zlikwidowanie ZUSu, polityka PROrodzinna, polityka ANTY-homoseksualna, ujawnienie technologi i dostęp do niemalże darmowej energii. Mógłbym tak jeszcze wymieniać lecz.. ktoś zagłosowałby? jacyś chętni? :) Oczywiście PROPAGOWANIE Ewangelii Naszego Pana od przedszkola. Myślę, że bujam w obłokach, że znalazłbym ze 100 podpisów… kesja widzę, że masz ogromny problem z „oderwaniem się” od tego upadłego świata. Orban jest niby dobry bo w konstytucję wpisał „Boże błogosław Węgry”? Wiesz Obama przysięga na Biblię ale co najlepsze, żołnierze w hitlerowskich Niemczech na klamrach pasków od munduru mieli napis: „GOTT MIT UNS” czyli „Bóg z nami”… Dziwne masz podejście do czynów świata względem Ewangelii skoro ze względu na takie dowody piszesz, że jest odrodzony… Ale czy na pewno w wąskiej drodze naszego Pana…? Muszę znikać bo do pracy się szykuję i będę dopiero dostępny w poniedziałek wieczorem. Życzę Tobie miłej niedzieli.

Odpowiedz

ps.sorry ,ze 3 raz ale nasz PAN nie jest kandydatem ,ON przyjdzie i krew sie poleje ,by wziąć co Jego, a uzurpatorów pokona Iz 63.1-3, Obj 19.3.

Odpowiedz
Rafał Kudrański
14 marca 2015 13:59

kesja oczywiście, że masz rację. Chrystus od założenia świata jest PRAWOWITYM władcą Królestwa. To tylko tytuł, w którym chciałem oddać głębszy sens. Tak będzie rzeź, a ludzie myślą, że będzie „elegancko”…

Odpowiedz

A mnie interesuje ta część Twojej wypowiedzi „(…)że gdybym nadal żył jako „ziemska istota”(…)”, więc teraz jesteś kim? Proszę o rozwinięcie?

Odpowiedz
Rafał Kudrański
19 marca 2015 16:46

Cześć Monia, jestem dzieckiem Bożym. Jest to wyraźny przekaz w Apostolskiej Ewangelii naszego Pana. Chrześcijanin, który został zrodzony przez Ducha Świętego już nie należy do świata. Już nie jest cielesną istotą, którą zrodziła się przez cielesny akt rodziców. Tak samo jak Pan został zrodzony w łonie Maryji przez Bożego Ducha Świętego tak samo i nowonarodzeni Chrześcijanie zrodzeni zostali NA NOWO, również przez Bożego Ducha. Dlatego nasz Zbawiciel powiedział, że tak jak i Jego świat znienawidził – tak i nas będzie nienawidził. Ponieważ tak jak i On, świadczymy również o nieprawości świata. Dlatego nie na darmo Swoich uczniów nazwał solą dla ziemi. Pozdrawiam.

Odpowiedz

Lol…. dobrze że krystowiercy kończą karierę i nie długo zniknie wiara monoteistów z tej planety 😀

Odpowiedz
Rafał Kudrański
10 kwietnia 2015 20:57

Tomassus jesli ksystowiercami nazywasz tych „chrześcijan” ówczesnego świata to jesteś w bardzo dużym błędzie. Oni NIE są Chrześcijanami i dlatego ta fałszywa religia „pseudo-chrześcijańska”, którą stworzył szatan będzie upadać lecz… PRAWDZIWY Chrześcijanizm ODRODZI SIĘ, czego mamy wyraźne dowody w postaci coraz wiekszej liczbie PRAWDZIWYCH Chrześcijan, którzy się „budzą”. Nie łódź się, że monoteizm zginie – może dla nas pod pojęciem ludzkim ciężko jest ogarnąć Boga Ojca i Jego Syna jako WSPANIAŁĄ JEDNOŚĆ – tego samego Boga to i tak TYLKO ta religia PRZETRWA niszcząc w proch szatańską podróbkę. Dopuściłem Twój komentarz tylko dlatego by Tobie odpisać lecz nie mam zamiaru już więcej polemizować na temat „krystowierców”. Moje stanowisko co do Wiary Prawdziwego Chrześcijaństwa jest jasne tu na blogu i jeśli komuś nie odpowiada to ŻEGNAM. Pozdrawiam.

Odpowiedz

Oto co ja myślę ogólnie…….Wybory xxxx – 2015
Ocknijcie się ! System światowy w którym jest „Polska” czyli np. w UE wiąże ręce każdemu choćby nawet był kandydat naprawdę za dobrem wspólnym i Polakami! „Prawo UE jest nadrzędne wobec polskiego w najistotniejszych kwestiach, o czym kandydacie nie mówią? i jest tematem tabu…a mianowicie najistotniejszą sprawą która pogrąża każdy kraj na świecie w tzw kryzysie finansowym to to, że jesteśmy zależni od banków centralnych i kontrolą pieniądza jeśli to się nie zmieni to nic się nie zmieni! Warto przypomnieć sobie choćby Linkolna i Kennediego, którzy chcieli wdrożyć pieniądz niezależny od prywatnego banku bo to rodzi dług czyli o systemie lichwy i tylko ci zostali zamordowani a cała gadanina o czym kolwiek poza tym nie była brana pod uwagę i była nieistotna zgodnie z wypowiedzią „jeśli będę miał prawo tworzyć i kontrolować pieniądz nie interesuje mnie kto ustala prawo!” i to od tamtego czasu już zostało zrealizowane prawie w 100% i są tego owoce. Druga sprawa do przemyślenia… jeśli cię ktoś okłamie raz to może to być przypadek mogło się to zdarzyć niechcąco bez złych zamiarów ale jak ktoś kłamie notorycznie i czasem powie prawde jak się pomyli to czyż nie jest on kłamcą? i celowo wprowadza w błąd? Przykład – jeśli twoje dziecko okłamuje cię notorycznie to czy kiedykolwiek będziesz mógł mu zaufać w 100%?. Nie łudzcie się nikt kto nie jest marionetką i nie będzie służył celom międzynarodowemu korporacjonizmu i banksterstwu ten nigdy nie zasiądzie na wyższych stanowiskach w tzw. „Państwie”. Prawdziwe Państwo ma służyć interesom obywateli a te są sprzeczne z interesami globalistów od tzw. NWO! Może troszku dużo napisałem ale w skrócie przedstawiłem naszą sytuację, która jest już w tym czasie praktycznie beż wyjścia !
Nie stosując się do poleceń Prawa Bożego właśnie doprowadziło to powstania sytuacji na świecie która jest przewidziana przez Boga który kategorycznie zabronił lichwy bo wiedział do czego doprowadzi, zaś przeciwnik czyli doskonały kłamca i zwodziciel zmanipulował i zaślepił ludzi aby w tym nie widzieli zła i nie sprzeciwiali się mu, bo jeśli nie zareagujemy na początku gdy zło kiełkuje to po pewnym czasie już jest za późno! Otóż w Polsce sytuacja wyglądała podobnie gdy naród polski upojony winem diabelskiego „zachodu” i wdrażania „Wolności” kapitalizmu i „demokracji” tuląc nas w objęcia kochanej ameryki hollywodu pogrążał się w śnie a nasi kochani politycy (ci sami co dziś!) składający się z agentur ZSSR Niemiec i później Waszyngtonu robili co swoje grabiąc niszcząc i sprzedając obcym krok po kroczku wszystko co się da! a więc po owocach poznaliśmy ich! Czyż dobry gospodarz nie powierzył by zaufanym sługom aby 25 lat temu zacisnąć pasa i wziąć się do roboty zmodernizować co stare i zbudować trochę nowego bez pożyczania pieniędzy od zachodnich lichwiarzy odbudowując nasz uprzemysłowiony kraj, bogaty w praktycznie każdy surowiec?. Czyż Polacy wtedy i teraz nie mieli by pracy? Czy nie możnaby było stopniowo obniżać podatków? Polacy po wojnie własnymi rękoma odbudowali wszystko bez niczyjej pomocy a wtedy naprawdę nie wiadomo było od czego zacząć by wygrzebać się z nędzy biedy i zgliszcz! I teraz pytanie czy w dobie nadchodzącego kryzysu który jak zawsze rodzi chaos będzie trudno aby wyłonić kolejny nowy porządek świata? Powiedzą nam że stare systemy się nie sprawdziły i oto mamy dla was nowy lepszy, bezpieczniejszy świat, MY wam go damy ale na naszych zasadach i wtedy ludzie znów dadzą się nabrać bo uwierzą kłamcom z niewiedzy i zaślepienia myśląc że to ktoś inny nie domyślając się że to plan tych samych będących narzędziami ludzi w mocy Upadłych. I dlatego to ostatni Fałszywy prorok zwiedzie wielu bo nie poznali prawdy a mieli umiłowanie w kłamstwie!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud