Biblie

Arka Noego część I – upadek cywilizacji wielbiącej szatana

28 września 2015
Krzysztof
Krzysztof

Witam

Zapraszam do przeczytania pierwszej części artykułu o arce

Miłego czytania

Absurdy naukowe

Od wielu lat ludzie zastanawiają się jakie tajemnice kryją piramidy i kim byli mieszkańcy wielbiący „podobno” nieznane bóstwa, którym przypisuje się niekiedy, że byli przybyszami z kosmosu. Taki tok rozumowania mają ludzie, którzy uważają, że Biblia to bzdury wyssane z palca natomiast wierzą w najmniejsze i najbardziej absurdalne teorie przedstawiane przez „świat naukowy”.
Jedną z największych bzdur jest „Teoria Wielkiego Wybuchu”, która mówi, że wszechświat został „uformowany” poprzez wybuch kumulującej się energii. Oczywiście energia ta skumulowała się nie wiadomo jakim sposobem i naukowcy twierdzą, że bez niczyjej pomocy zebrana energia rozniosła się tworząc planety i inne ciała niebieskie i nikt nie zwraca uwagi na to że ta teoria przeczy innej teorii – „Teorii Względności”.
Gdyby ktoś dzisiaj powiedział, że jakaś osoba jest w posiadaniu wynalazku typu „perpetuum mobile” to ci sami naukowcy, którzy twierdzą, że wszechświat powstał z wybuchu zainicjowanego przez nie wiadomo kogo wyśmialiby owy wynalazek, gdyż stwierdziliby, że energia nie bierze się znikąd.
Cóż za hipokryzja !
A poza tym powstaje pytanie jak to możliwe, że wybuch, którego kontrolować się nie da „ustawił” wszystko we wszechświecie w idealnym porządku i idealnych odległościach. A może to był „wybuch kontrolowany” ? Dlaczego tak ciężko przyznać, że to właśnie Bóg to wszystko stworzył ? Czy zaślepieni mamoną naukowcy nie widzą oczywistych dowodów w postaci Słowa Bożego a tymczasem wymyślają bzdury i przedstawiają przywalone i zdeformowane przez skały szkielety małp twierdząc, że to są ludzie ? Teorie zarówno „wielkiego wybuchu” jak i „ewolucji” można śmiało położyć między bajkami gdyż oprócz „widzimisię” nie mają żadnego logicznego poparcia.
Oczywiście, ktoś może stwierdzić, że silniki spalinowe notabene zbudowane przez człowieka działają na zasadzie „wybuchów kontrolowanych” tylko dlaczego pękają głowice tych silników i „wydmuchuje” uszczelki pod nimi ?

Cywilizacja wielbiąca szatana i nieznane technologie

Od wielu lat próbuje się nam tłumaczyć, że piramidy zbudowano za pomocą prymitywnych metod prezentując nam jak używano do tego prymitywnych narzędzi i urządzeń a całość była ustawiana za pomocą pochylni i ręcznych dźwigów a bloki ważące tony ( większość z tych bloków waży po 200 ton każdy ! ) wykuwano ręcznie i transportowano je za pomocą sań do miejsca przeznaczenia. Bloki, z których zbudowane są piramidy posiadają powietrzne pęcherze a pomiędzy nie mimo, że nie są połączone żadną zaprawą nie da się wcisnąć nawet żyletki ! Jak to możliwe ? To samo dotyczy wewnętrznych komór , do których mimo „postępu technologicznego” niemożna się w wielu przypadkach dostać i można snuć tylko domysły do czego naprawdę służyły, bo na pewno nie były grobowcami jak nam się sugeruje. Wewnątrz piramid można znaleźć granitowe „miejsca spoczynku” , które zostały idealnie spasowane a ich dokładność wykonania sięga mikronów co nawet przy dzisiejszych dostępnych narzędziach nie jest możliwe. Jako grobowce zaczęły służyć dopiero po potopie gdyż ludzie znający ich prawdziwe przeznaczenie zginęli w wodach potopu.
Dlaczego o tym piszę ? Ponieważ technologia wykonania arki była na poziomie wykonania piramid i prace wykonane przy arce wskazują na niesamowite metody konstruktorskie przeczące jakoby ludzie 5000 lat temu byli ciemną masą znającą prymitywne narzędzia i zasady konstruowania budowli czy okrętów. Wewnątrz piramid pozostało wiele nieodkrytych komór a pozostałości prętów węglowych świadczą o tym, że musiała przepływać tam jakaś nieznana nam energia.
Poza tym oprócz Egiptu piramidy można znaleźć w Sudanie, Ameryce, Peru, Wyspach Kanaryjskich czy w Bośni chociaż w przypadku tych ostatnich niewielu kwapi się do pełnej oceny i tylko niewielki fragment podstawy jednej z nich został odkopany.
Głównym bóstwem starożytnego Egiptu był bóg słońca znany jako Amon-Ra i był on jednym z wcieleń nikogo innego jak samego Lucyfera, który odbierał cześć należną Bogu – Stworzycielowi nieba i ziemi.
Cała cywilizacja była przesiąknięta ohydztwem czynionym przez człowieka i oddającym cześć innym bogom a przede wszystkim szatanowi mimo, że jego prawdziwa tożsamość była ukryta pod wieloma innymi nazwami. Jakby tego było mało aniołowie przeciwstawiali się także woli Pana i współżyli z ludzkimi kobietami przez co kobiety rodziły olbrzymy, które panowały nad całą ówczesną ziemią. Pozostałości gigantów znajdowane są od wielu lat ale te znaleziska są ukrywane i noszą miano „zakazanej archeologii”.

 

clip_image001 clip_image002

 

„Kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się także córki. Synowie Boży widzieli, że córki ziemskie są piękne; pojęli więc za żony te wszystkie, które sobie upodobali” Rodzaju 6:1-2
„W owych czasach byli na świecie olbrzymi – a także i potem – kiedy to synowie Boga współżyli z córkami człowieczymi, a one im rodziły synów. Byli to przesławni mocarze zamierzchłych czasów. I Pan widział, że wielka jest niegodziwość ludzi na świecie i że wszelkie ich zamysły kierują się ku złu. Pożałował więc Pan, że uczynił ludzi na ziemi, i zasmucił się w swym sercu. I Pan rzekł – Zgładzę z powierzchni ziemi ludzi, których stworzyłem; a wraz z ludźmi zwierzęta domowe, płazy i ptactwo nieba, bo żałuję, że ich uczyniłem.” Rodzaju 6:4-7

Noe – ostatni uczciwy człowiek na ziemi

Jedynym prawym i uczciwym człowiekiem w tamtych czasach był Noe, którego wizerunek zniszczono ostatnio w dużej produkcji Hollywood pt. „Noe – wybrany przez Boga”  Wizerunek Noego w tym filmie bardzo mocno odbiega od wizerunku jaki mamy w Księdze Rodzaju. Mówiąc krótko potraktowano Biblię jak zwykłą powieść i poprzeinaczano fakty na potrzeby filmu co jest po prostu w tym przypadku obrzydliwe.
Noe był uosobieniem dobroci i posłuszeństwa wobec Pana i postąpił dokładnie jak mu kazał Bóg i według Jego wskazówek zbudował potężny okręt, na którym miał przetrwać wraz z resztą rodziny – swoją żoną trzema synami i ich żonami (razem 8 osób) plus zwierzęta ( ze zwierząt czystych po ptactwo po 7 par, natomiast ze zwierząt nieczystych po jednej parze ) oraz zapasami na 40 dni i nocy.

Uczciwy wyrok Boga

Różnej maści specjaliści od „humanizmu” zadają pytanie: Jaki stwórca niszczy swoje dzieło ? Ale jest to jedynie ludzki punkt widzenia i nie należy się nim przejmować. Można natomiast zadać kilka pytań do owych obrońców ludzkości, którzy w przypadku prawdziwych tragedii ludzkich chowają głowy w piasek tłumacząc się przepisami, ograniczeniami itp.
Co usłyszy człowiek, który zareaguje w przypadku bicia dziecka przez rodzica czy choćby bicia psa przez swojego właściciela. Pomiędzy niecenzuralnymi tekstami skierowanymi do tego człowieka można usłyszeć stwierdzenie : TO MOJE DZIECKO, TO MÓJ PIES.
Więc ja zadaję dziś wszystkim tym ludziom następujące pytania:
Jak wy, którzy twierdzicie że żywe istoty są waszą własnością i możecie z nimi robić co chcecie możecie rościć sobie prawo oceniania Boga – naszego Stwórcy, do którego należymy w pełni od naszych dusz po ciała, od momentu narodzin przez całe życie aż do śmierci – przecież jesteśmy Jego stworzeniem i jesteśmy mu winni cześć i posłuszeństwo niezależnie od okoliczności prawda ?
Jak wy, którzy twierdzicie że rośliny są waszą własnością i możecie po ich wyhodowaniu wyrzucić je lub spalić macie czelność oskarżać Boga, że jest wobec was okrutny i bezlitosny mimo że nie przestrzegacie Jego Praw ?
Tylko Pan ma prawo do naszego życia i nie mamy absolutnie żadnego prawa Go oceniać ani Jego  postępowania, bo to On wie co jest dla nas najlepsze.
„Pan uczynił wszystko dla swych celów, nawet bezbożnego na dzień sądu” Ks. Przysłów 16:4

W drugiej części artykułu opiszę znalezione w górach Ararat pozostałości arki.

Pozdrawiam Wszystkich

11 Comments. Leave new

Rafał Kudrański
28 września 2015 20:17

Krzysiek super art. – ale najbardziej uderza w mojej opinie Twoje zapytanie na końcu…
cóż mogę napisać – jedynie że dołączam się do pytania! :)
Brawo i czekamy na inne takie świetne artykuły budujące nas wszystkich! :)

Odpowiedz

Wielkie dzięki :-)

Odpowiedz

Witaj Krzysztof!
Ja także uważam, że jesteśmy całkowicie i pod każdym względem własnością Boga co wyrażam powtarzając często „niech się dzieje Twoja wola a nie moja”. Do ilustracji tego używam innego przykładu. Jak ulepiłbyś z gliny kubek i włożyłbyś wiele serca w jego wykonanie byłby to twój ulubiony kubek, najważniejszy ze wszystkich twoich naczyń. Jednak ktoś złośliwie zmieniłby temperaturę wypalania albo w jakiś inny sposób celowo zakłóciłby proces jego wykonania przez co kubek pękł by i przeciekał to pomimo tego starałbyś się w jakiś sposób go naprawić, zakleić itp. Kubek jednak uparcie przeciekał by dalej i często poparzyłbyś sobie ręce gorącą herbatą to powiedziałbyś: naprawię go ostatni raz, jeśli to nie zadziała to po prostu go wyrzucę.
Jako ludzie jesteśmy takim przeciekającym kubkiem i na dodatek uważamy, że mamy prawo tak przeciekać i mamy jakieś pretensje do Stwórcy, że nie chce tego dłużej tolerować.
Świetnie, że poruszyłeś ten temat! Cały artykuł dotyka tematów, które bardzo mnie interesują ale czuję niedosyt i czekam na więcej:). Powodzenia w pisaniu! Niech Cię Pan prowadzi!

Odpowiedz

Dobra robota Krzysztof, należy wystawiać absurdy nauki na światło dzienne. Nie wielu sobie zdaje sprawę z tego że nauczany jest bajek od samego dzieciństwa a na studiach kończąc. Bajka o Szewczyku Dratewce jest bardziej realna niż niektóre ich teorie naukowe. Temat Arki Noego jest niesamowicie ciekawy, ludzie mierzą opowieść za pomocą dzisiejszych możliwości technicznych i wiedzy. „Fachowcy” wypowiedzieli się że nie jest możliwe by tak ogromna łudź z drzewa miała odpowiednią wytrzymałość. Ale nikt nie bierze pod uwagę że w klimacie przed potopem były monstrualne drzewa, przy których dzisiejsze sekwoje to karły. Z tak ogromnych drzew można było spokojnie zbudować odpowiednio wytrzymałą konstrukcję. Do tego należy zaznaczyć że Bóg z pewnością pomógł arce bez uszkodzeń przetrwać najgorsze momenty kataklizmu. Mamy nawet o tym w księdze rodzaju. Dla dzisiejszych elit świata i samego szatana arka ma zostać mitem, za wiele by stracili gdy by okazało się że ona tam jest jeszcze. Pytania były by bardzo trudne a odpowiedzi jeszcze bardziej !.

Odpowiedz
Andrzej KoDeR76
29 września 2015 12:58

Świetnie Krzysztof. Czekam na drugą część.

Odpowiedz

Najpóźniej w czwartek będzie druga część :-)

Odpowiedz

Moich własnych badań – znalezionych podczas mojego studium.

Odpowiedz

Fujiwara, jestem w szoku! Oglądałam i czytałam trochę o tych wielkich szkieletach ale to… Świetnie to zebrałeś. Nigdy też nie patrzyłam w takich kategoriach na te rysunki, wierzyłam „naukofcom”.
Pozdrawiam.

Odpowiedz

Świetny artykuł.Nie mam żadnych wątpliwości iż przed potopem musiała istnieć jakaś zaawansowana technologia stworzona przez szatana i upadłych.Biorąc pod uwagę jeszcze rozmiary nefilim i pewnie całkiem inne warunki przyrodnicze i atmosferyczne nie dziwi precyzja tych niezwykłych budowli jakimi są piramidy.W tamtych czasach ludzie żyli bardzo długo,więc biorąc to wszystko pod uwagę Noe miał dość czasu żeby zbudować arke z pomocą Boga.

Odpowiedz
Rafał Kudrański
13 października 2015 16:07

Cześć Grzegorz, na wszystko z pewnością nie znajdziemy odpowiedzi. Tym bardziej, że nawet do końca nie wiemy ,w którym tak naprawdę roku żyjemy… Jest wiele spraw, które budzą wiele kontrowersji i nie na darmo kalendarze zostawały zmieniane – szczególnie pod władzą watykańsko-rzymską. Ale o tym nam Biblia świadczy, iż zostaną zmienione nawet czasy…
Wracając do Twoich pytań:

* orientacyjnie potop miał miejsce faktycznie z 5000 lat – z przesunięciem nawet możliwym ok kilkuset do tysiąca lat wstecz… 😀 (ale to nie ma najmniejszego znaczenia w tej sprawie :) ) i są dość dokładne obliczenia, że właśnie taki stan populacji jaki obecnie mamy ( z wliczeniem niesamowitych liczb ofiar wojen) – dokładnie pasuje do Biblijnego przekazu. Natomiast miliardy lat od Wielkiego Pierdnięcia które dało(by) początek ewolucji – kompletnie nie współgra z rzeczywistością liczby ludności.
A jeśli chodzi o szybkość rosnącej populacji to sam obraz aborcji (jakże TRAGICZNY!!) mówi sam za siebie – według danych ONZ z 2002 roku, nawet 50 mln dzieci/ludzi ROCZNIE jest ZABIJANE przez aborcję (!!!!!!)

* jeśli chodzi o kolor skóry to nie mamy tutaj dużej wiedzy na ten temat – ani ze Słowa Bożego jak i z nauki, która byłaby rzeczywiście rzetelną… . Ale takim tropem jaki możemy przyjąć jest fakt, iż wiemy, że kiedyś ludzie mówili JEDNYM językiem i Bóg pomieszał go, z czego wyłoniły sięróżne i problem z komunikacją, który przyczynił się do fiaska wieży babel.
Skoro Bóg mógł to zrobić z językiem to bez problemu również mógłby w pokoleniach następnych ludzi zrobić aby mieli inny kolor skóry. I jest to wsumie również LOGICZNE bo ponownie ludzie zaludniali ziemię i inne strefy klimatyczne gdzie jak wiemy – kolor skóry jako przystosowanie do np tropikalnego słońca naprawdę robi znaczenie :)
Także taką mam swoją TEORIĘ, która jak najbardziej ani nie przeczy najważniejszemu świadectwu jakim jest Słowo Boże – oraz nauce kreacjonistycznej, która jest bliska prawdy (a nie kłamliwa baśń pod nazwą TEORIA ewolucji).

Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud