Biblie

Nasz projekt: www.antyzbawienie.com

9 listopada 2015
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
logo projekt

Drodzy Czytelnicy,

stworzyliśmy specjalną witrynę internetową, która w bardzo przejrzysty sposób ukazuje fałszywe nauki, które obecnie Henryk z elitą głoszą.

Na stronie przedstawiliśmy również NIEZBITY MATERIAŁ DOWODOWY ze Słowa Bożego, że Chrystus JEST Bogiem.

Ten NAJWAŻNIEJSZY przekaz Słowa Bożego  NIE ULEGA ŻADNEMU PODWAŻENIU!

Wkrótce na blogu pojawi się jeszcze bardziej SZCZEGÓŁOWY i DOSADNY artykuł o świadectwie jakie daje nam Słowo Boże o naszym Zbawcy i Bogu – Chrystusie.

Jeśli chcecie pokazać swój sprzeciw tej HEREZJI Henryka Kubika to możecie „zalajkować” , „tweetnąć”.

Ale przede wszystkim prześlijcie tą witrynę swojej Rodzinie, znajomym i wszystkim, których możecie ostrzec przed tymi jakże niebezpiecznymi naukami, które obecnie witryny i forum Henryka głoszą.

Pokażmy IM, że nie damy się KŁAMSTWU I ZWIEDZENIU!

 

www.antyzbawienie.com

 

9 Comments. Leave new

Bardzo dobrze ze powstala taka strona z takim ostrzezeniem ,wszystko jest tam wytlumaczone kawa na ławe i to w taki sposob ze nie mozna nawet z tym dyskutowac.
Sam Henryk swoimi wczesniejszymi artykulami siebie ‚zagiął’
Mam tez ciekawe spostrzezenie ,jak Henryk neguje prawde ,bo nie umie z niej wybrnąć:
„Na takiej samej zasadzie dziala psychomanipulacja w telewizji ,obrocic prawde w zart ,aby dane zdanie czy temat na przyszlosc wzbudzal smiech ,czyli obnizenie powagi sytuacji ,wskutek czego ktos nie bierze tej prawdy na powaznie i pierwszym odruchem pozniej jest negacja czy tez smiech -prawda nie dociera wtedy do swiadomosci ofiary.
Ataki z kazdej strony od szatana głownie na podswiadomosc.
No ale coz pozostało HK tylko negacja i zagadywanki czy przylepianie roznych łatek

Bo niestety ale ludzie poznali prawde ,a HK to bardzo dobrze widzi ,a ze nie umie odpowiedziec na pytanie…bo jest zagiety na kazdym kroku”

Odpowiedz

O tym w która stronę zmierza (w dobrą-podpowiem :) ) teraz H.K. można poczytać też u BB na blogu…
Ogólnie to kręćka można dostać; każdy co innego… Z jednej skrajności w drugą…
Jak początkujący wpadną w ten huragan, to nie wiem, jak się ogarną…
Nie ma zgody, nie ma… :(
Pozdrawiam

Odpowiedz
Rafał Kudrański
10 listopada 2015 21:54

też napiszę, że w „dobrą” stronę zmierza…
Warto poczytać Henryka komentarze – bardzo ciekawe… https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/11/07/henryk-zrobil-ogromne-postepy-w-poznaniu/
Ogólnie relację BB i Henryka można podsumować najlepiej tak: „uczeń przerósł mistrza”…

A co do podziałów to co mówi nam Słowo Boże? Sam Chrystus mówi, że przyniósł „miecz” (niezgody) i poróżni ojca z synem, matkę z córką. Ewidentnie nie świadczy o „jedności” którą „stworzy” za pośrednictwem Słowa Bożego. Czy Kościół w Efezie pochwala za „jedność” czy raczej ZA PODZIAŁ????? To z tymi jednościami i łączeniem się jest to PRZECIWKO samym naukom Chrystusa – świadectwie Słowa Bożego. Gdy widzimy, że jest odejście od Chrystusa NATYCHMIAST MAMY REAGOWAĆ – najpierw pouczyć i spróbować wyjaśnić zejście z Prawdy a jeśli to nie przynosi efektu należy ODEJŚĆ od zgubnych herezji aby nie zatracić „pierwotnej miłości”. Tego naucza nas Chrystus i również DOBITNIE pouczają o tej postawie Apostołowie – szczególnie Jan i Juda.
Takie próby „łączenia bo jesteśmy braćmi w wierze i wiele nas łączy” są to AKCJE samego szatana!
Co z tego, że łączy nas wiele skoro FUNDAMENT nas różni?!
Albo jesteś z Chrystusem albo PRZECIWKO Niemu!
Albo siejesz z Chrystusem albo ROZPRASZASZ!
Nie ma pomiędzy!

Odpowiedz

„Ogólnie relację BB i Henryka można podsumować najlepiej tak: „uczeń przerósł mistrza”…”
Oj przerósł!!!
„Jezus jest synem… Lucyfera” – Brain Breaker u siebie na blogu…
Rafał powinieneś założyć jeszcze jedną stronę dla Anty-Łamaczy mózgów, bo niektórzy mają zryte cabany po intensywnej burzy…

Odpowiedz
Rafał Kudrański
16 listopada 2015 10:25

Angelika chciałbym jedynie ponownie zaznaczyć, aby już nie traktować tego bloga jako JA – jesteśmy MY :) Oczywiście nie mam nic na myśli złego w stosunku do Ciebie lecz uważam, że jest to BARDZO ISTOTNA kwestia ponieważ Henryk i jego elita ANTYCHRYSTÓW, posługuje się „terminologią” że to TYLKO RAFAŁ K. Co oczywiście jest CELOWE ponieważ takim zabiegiem chcą zdyskredytować bloga jakoby tworzył go TYLKO Rafał K. – czyli jedna osoba. To celowo tak piszą by nie pokazywać, że jest więcej osób o tym stanowisku.
Dobrze znają techniki PSYCHOMANIPULACJI i je skrzętnie wykorzystują co niejednokrotnie ukazujemy.

Także na podsumowanie to co chcę przekazać:
* Blog tworzy 5 ( pięć!) osób
* Każdy artykuł jest ZATWIERDZONY przez naszą piątkę. Gdyby ktoś z nas nie zgadzał się z nim z pewnością byłaby stosowna adnotacja – lub nie zostałby nawet opublikowany, gdyby miał podstawy do „mataczenia” itp w kierunku jaki blog świadczy.
* My w piątkę jesteśmy w STAŁYM, CODZIENNYM, kontakcie „KONFERENCYJNYM” – gdzie omawiamy sytuację obecną (dotyczy to przede wszystkim Słowa Bożego), omawiamy artykuły, które „się piszą” i WSPÓLNIE wnosimy potrzebne informacje do danych artykułów. Każdy ma z nas WGLĄD do tego co piszemy i rozmawiamy – i jak chcemy to przekazać Czytelnikom aby oddać jak najgłębszy sens NASZEJ WSPÓLNEJ działalności blogowej.
* strona antyzbawienie.com powstała oczywiście ze wspólnej inicjatywy – oraz decyzji co będzie się na niej znajdowało i w jakiej formie przedstawione.

Wiem, że to masz w głowie Angelika ale napisałem to przede wszystkim do WSZYSTKICH Czytelników aby była jasność – CODZIENNIE działamy KU CHWALE naszego BOGA i Zbawiciela – Chrystusa, który otrzymał NA WIECZNOŚĆ WSZYSTKO od Ojca i czcząc Chrystusa czcimy Ojca:

„Ojciec bowiem nie sądzi nikogo, lecz cały sąd przekazał Synowi, aby WSZYSCY oddawali cześć Synowi, tak jak oddają cześć Ojcu. Kto nie oddaje czci Synowi, NIE oddaje czci Ojcu, który Go posłał.” Ew. Jana 5, 22

Henryk jest JAWNYM ANTYCHRYSTEM i tylko ŚLEPI forumowicze nie dostrzegają tego – ale lata „prania mózgu” i poddaństwa jakiego ich guru wyuczył ich PRZEZ LATA odnosi skutek.

Henryk pisze do Braina iż „pozdrawia go w ICH bogu”.
Z tym się zgodzę bo tego samego Boga – Lucyfera czczą odrzucając PRAWOWITEGO BOGA – CHRYSTUSA, KTÓREMU WSZELKA CZEŚĆ I CHWAŁA BOSKA należy się i o czym dobitnie wspomniany wers z Ewangelii Jana DOBITNIE ukazuje. Oni „myślą”, że NEGUJĄC oddawanie czci Chrystusowi mogą sobie oddawać cześć Ojcu i jest „GIT”… Oj grubo „się mylą”! i to zaświadcza właśnie Ewangelia Jana w tym wersecie jakże DOBITNIE! A przecież obydwie Ewangelie – Jana i Mateusza – są PRO Chrystusowe czy też według ICH faryzejskich słów powinienem napisać „PRO bałwochwalcze”…

Henryk odrzuca CAŁY NOWY TESTAMENT – i to nie ulega dla nas wątpliwości.
Do niedawna jeszcze bronił Ewangelii Jana ale jak został „dociśnięty do muru” ze względu naszej działalności co spowodowała też niepożądane dla nich „ruchy” na zamkniętym forum – ZANEGOWAŁ JĄ – tzn przyznał się oficjalnie do czegoś co było dla nas OCZYWISTE.
Co ciekawe – teraz pisze, że Ewangelia Mateusza jest najmniej „skażona”… No tak – a co ma napisać?? :) Broni się jeszcze, że cokolwiek uznaje z Nowego Testamentu choć przecież jest to co najmniej ŻAŁOSNE – dla wyznawcy Tory….

Ale pamiętajcie jeszcze, do teraz, jak to Henryk pisze, że Ewangelia Mateusza jest „OK” – „lepsza” od Jana…
Bo za niedługo BĘDZIE MUSIAŁ zmienić swoje zdanie – tzn znowu go dopadnie choroba „kameleona” lub „skażonego masoreta”… 😮 < --- i taka jego mina będzie Od dłuższego czasu przygotowujemy artykuł na podstawie Ewangelii Jana i właśnie Mateusza o to by pokazać jakim należy BYĆ ŚLEPCEM by nie dostrzec że Chrystus jest Bogiem!
A w sytuacji „zbawiennych”, którzy PRZEZ LATA głosili Chrystusa za Boga – i świadczyli o Nim w TAKIEJ właśnie formie – jest po prostu ABSURDEM to co teraz piszą i świadczą.
Tzn musimy wspomnieć, że na temat zwrotu to za bardzo się nie wypowiadają bo przecież co mają powiedzieć…? Że amnezji dostali na czym zbawienie.com się „wybiło”….???

A „najśmieszniejsze” jest to, że ta niby „najlepsza i nie skażona” Ewangelia Mateusza jest JESZCZE BARDZIEJ znamienna od Janowej właśnie w kwestii Chrystusa jako Boga, któremu należy się WSZELKA CZEŚĆ I CHWAŁA! :) :) :) :) :) :) :)

Henryku możesz przygotować się do Twoich „sztandardowych” twierdzeń, którymi będziesz posługiwał się odnośnie Ewangelii Mateusza, że:

* „to tylko opinia Mateusza”,
* „niewłaściwie to rozumiemy”
* ” to nie są słowa Chrystusa”
* „to skażenie masoretów – trzeba biblie „MARSJAŃSKĄ” oczyścić”
* „to należy tak rozumieć (wpisz tutaj wywody talmudycznych rabinów)”

itd, itp – czyli Henrykowe opowieści zza kilkoma morzami, za kilkoma górami i oceanami… z australijskiego lądu…

Nie udał się WASZ plan ZWIEDZENIA!
I nie miejcie złudzeń, że Chrystus z Ojcem pozwolą sobie na takie KŁAMSTWA I KUPCZENIE Słowem Bożym niczym na targowisku chińskich tandetnych badziewi!

Ps. Artykuł będzie niesamowity i przesiąknięty PRAWDĄ Słowa Bożego – a gwarancją samą w sobie jest to, że „działa nad nim” nasza Basia 😀

Odpowiedz

Angelika, na stronie pana BB zabiłaś mu ćwieka swoim postem. Chłopina teraz będzie miał nad czym myśleć. Natomiast co się tyczy HK to prawdę mówiąc ja nie wiem w co właściwe wierzy ten pan.
On potrafi robić takie fikołki, że i „małpa na gumie” takich by się nie powstydziła.
Podejrzewam, że i ci co pisują u niego też tego nie wiedza. Może nie wszyscy to wiedzą ale to aktualne forum HK jest już trzecim forum założonym przez tego pana. Nie zdziwi mnie jak za jakiś czas i to forum zostanie zamknięte żeby zatrzeć ślady jego działalności.

Odpowiedz

Ach Waldku! Szkoda mojego czasu…
Zdawało mi się, że skoro i on i ja chcemy wielbić Boga Ojca to znajdziemy wspólny język i może nauczymy się czegoś nawzajem szperając w Starym Testamencie. Wszyscy dobrze wiemy, że są tam proroctwa, które się jeszcze nie wypełniły. Ponadto każdy człowiek powinien znać historię, bo dobre zrozumienie przeszłości prowadzi do lepszego zrozumienia przyszłości. Są w Biblii pewne niewiadome, fragmenty niejednoznaczne czy też zagadkowe. Spory będą zawsze, ale powinny służyć budowaniu wiary i nowego człowieka. Nie wygrywa sporu ten, który człowieka ośmieszy, wygwizda i opluje…
Moim zdaniem jak ktoś się bierze za nauczanie, wykładanie, tłumaczenie czegokolwiek to uzbraja się w cierpliwość i szanuje swojego rozmówcę. Opinię, jakoby rozmawiał z betonem zachowuje dla siebie…
No cóż… Pomyliłam się, oczekując budujących wpisów, wiedzy, rozsądnych argumentów i dyskusji na poziomie wyższym od krawężnika…
Na szczęście są jeszcze inne blogi, na które warto wchodzić… :)

P.S. Szymek znowu na mnie nakabluje Krystianowi i kupią mi kilo ban-anów :)

Odpowiedz

Fajnie :)
Jesli macie czas i checi do tego ,to bardzo dobrze ,choc i tak watpie zeby ktos bral na powaznie co HK pisze ,kazdy normalny pracujacy czlowiek ,bedzie wolal zrobic cos innego za ten czas ,czy to w domu czy dla rodziny czy pomodlic sie.
Ale jest pewna grupa ludzi na pewno co go czytaja i nie wiedza co maja myslec ,moze to bedzie dobra pomoca dla nich.
Choc i tak Bóg otwiera oczy na prawde.
Fajny urywek z Biblii:
„W czasie pomyslnosci zapomina sie o przykrosciach ,a w czasie przykrosci nie pamieta sie o pomyslnosci
A dla Pana łatwa jest rzecza w dzien smierci oddac czlowiekowi wedlug jego postepowania.”
Tak tez mysle ze dobrze jest byc wdziecznym za to co sie ma ,bo w krajach np takich jak Syria ,chrzescijanie i wogole wiele ludzi nie wie czy dozyja jutra ,czy nie zostana zastrzeleni czy nie poucinaja im glow islamisci i ich rodzinom ,uciekaja glodni ,zmagaja sie z glodem w dzien z upalem w nocy z mrozem.
Boże…naprawde mamy dobre zycie ,naprawde trzeba doceniac kazdy dzien i byc wdziecznym Panu Bogu
z Biblii :”Słuchajac tego zbudz sie z twego snu.Przez cale swe zycie miluj Pana i wzywaj Go aby cie zbawił”

Odpowiedz
Rafał Kudrański
22 grudnia 2015 10:14

Do witryny antyzbawienie.com dodaliśmy wspaniały artykuł Basi „Jezus Cudem w naszych oczach jest!”.
Są to MIAŻDŻĄCE wszystko dowody na to by ukazać, że CAŁE Słowo Boże – od ST do NT – świadczy o naszym wspaniałym BOGU – Chrystusie!

Z pewnością pomoże jeszcze lepiej ludziom by dostrzegli, że Henryk i jego elita stoi PRZECIWKO Bogu – tak Synowi jak i Ojcu oczywiście!
Oraz bezsprzecznie pomoże też ludziom zrozumieć całe SEDNO Słowa Bożego – a to NAJWAŻNIEJSZE!
http://www.antyzbawienie.com/chrystus-cudem-jest/

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud