Biblie

Świat bez raka – możliwy od dziś…

18 lutego 2015
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
Jest to jeden z WAŻNIEJSZYCH filmów, które koniecznie trzeba obejrzeć.
Powodem jest fakt, że każdy na pewno ma wokół siebie osobę dotkniętą tą „niewyleczalną” chorobą.
Być może to Ty pomożesz ją uchronić od cierpienia a może i od śmierci?

Wspomniana witamina B17 jest zawarta przede wszystkim w pestkach moreli GORZKIEJ (największe stężenie), jabłek, gruszek i śliwek. Z powodu tak szerokiego występowania tej niesamowitej witaminy – NIE MOŻNA JEJ OPATENTOWAĆ –  a tym samym,pozostawieni zostaliśmy na pastwę „rakotwórczej kostuchy”. Temat TABU.

Dla zainteresowanych powiem, że łatwo kupić pestki moreli gorzkiej w sklepach zielarskich czy na internecie – za śmieszną cenę. Pamiętajcie, że MUSI to być pestka moreli GORZKIEJ ponieważ słodka nie zawiera tej witaminy.

WAŻNY KOMUNIKAT:
NIE JESTEM ŻADNYM LEKARZEM I ZNAWCĄ MEDYCYNY UPOWAŻNIONYM DO UDZIELANIA PORAD MEDYCZNYCH. NIE NAMAWIAM NIKOGO DO ZAMIESZCZONYCH FORM DBANIA O ZDROWIE, KTÓRE ZAMIESZCZAM W TEJ KATEGORII: „ZDROWIE”. WSZYSTKO CO ZAMIESZCZAM W NIEJ, W FORMIE PISEMNEJ LUB MULTIMEDIALNEJ, JEST MOJĄ FORMĄ WYRAŻANIA ZDANIA/OPINII, DO KTÓREJ MAM PRAWO NA MOCY USTAWY O WOLNOŚCI SŁOWA. JEŚLI MIELIBYŚCIE JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI CO DO ZAMIESZCZONYCH MATERIAŁÓW TO PROSZĘ SKONSULTOWAĆ SIĘ Z LEKARZEM.

No comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud