Biblie

„Próby głoszenia” – dalsza część świadectwa niedoskonały’ego

1 czerwca 2015
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
Dziś rano niedoskonały przysłał mi dalszą część swojego świadectwa.
Tym razem pisze o swojej drodze głoszenia o naszym Zbawicielu.
Świetna postawa i oczywiście odwaga!
Właśnie dlatego nas Pan powołuje, byśmy ŚWIADCZYLI o Prawdzie ponieważ do niedawna była Ona powalona na ziemię przez szatana.
Powalona pod naporem szatańskich KŁAMSTW, w których prym wiedzie szatański kąkol, który szerzy się jak GANGRENA i zwodzi nawet WYBRANYCH.

Cieszy mnie to niezmiernie, że jest nas coraz więcej, którzy odrzucają szatański KĄKOL/CHWAST – wierząc w CZYSTĄ Ewangelię – Słowo Boże.
Niewątpliwie szatan już „robi w gacie” bo czasu ma coraz mniej i jego NAJWIĘKSZE fałszerstwo/kłamstwo jakim jest ewangelizacja Pawła i Łukasza jest OBNAŻONA!

Krzysztofie jesteśmy z Tobą!
Tak samo jak i Ty jesteśmy obiektem drwin i wyszydzani ze względu na naszą Wiarę w Jedynego Zbawiciela -naszego Mistrza – Chrystusa!

Jest to PIĘKNE ponieważ…

„Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi. Pamiętajcie na słowo, które do was powiedziałem: Sługa nie jest większy od swego pana. Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować. Jeżeli moje słowo zachowali, to i wasze będą zachowywać. Ale to wszystko wam będą czynić z powodu mego imienia, bo nie znają Tego, który Mnie posłał. ” Ewangelia Jana 15,18-21

Świadectwo zamieściłem w Jego artykule jako aktualizacja – należy zjechać na dół artykułu by przeczytać „najnowsze świadectwo” Krzysztofa —–> link do artykułu

Pozdrawiam /y :)

No comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud